www.digimanie.cz
>
>

Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září

Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září
, , aktualita
Islandský hotel Rangá si připravil zajímavou akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted. Nabízí letenky a několikatýdenní ubytování fotografovi, který pro něj nafotí snímky a natočí videa s polární září pro propagační účely.
K oblíbeným
reklama
Pokud chcete zajímavý fotografický úkol, můžete zvážit účast v akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted, kterou pořádá islandský hotel Rangá. Ten nabízí zhruba měsíc ubytování v hotelu "zdarma" stejně jako letenky na Island. Ono to ale úplně tak zdarma není, protože fotograf "zaplatí" fotkami. Také to můžeme otočit a říci, že jde v podstatě o fotografickou zakázku, kde se ale nebude platit penězi, ale oním ubytováním a letenkami.
 
Hotel Rangá
autorka: Heather Buckley, CC BY-NC-ND 2.0, přes Flickr
 
Hotel totiž chce fotografie a videa pro propagační účely. Po zájemcích požaduje zhruba 3 týdny fotografické práce od poloviny září do poloviny října. Navštívit může i The Highland Center Hrauneyjar v neobydleném středu Islandu, hotelovou observatoř, nebo se vykoupat v horkých pramenech. Pro fotografie a videa pak hotel chce neomezenou licenci pro propagační materiály, a to tištěné i pro web bez omezení doby.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem
Pokud máte rádi astrofotografii a opravdu hodně peněz na účtu, mohl by se vám líbit hvězdářský fotoaparát Vaonis Hyperia. Ten je vybaven full frame snímačem Sony s velmi vysokým rozlišením 61 megapixelů.
22.9.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
22.9.2021, článek, Milan Šurkala56 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
21.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala