Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

JOBO představil 15" fotorámeček

, , aktualita
JOBO představil 15" fotorámeček
Německá společnost JOBO představila fotorámeček, který disponuje LCD displejem takové úhlopříčky, která se ještě před několika lety považovala za nadstandard. Kromě 15" LCD nový fotorámeček zaujme také velkou pamětí, sloty pro několik druhů paměťových karet a funkcí kalendář.
JOBO představil 15" fotorámeček
Společnost JOBO, která je čtenářům Digimanie nejspíše známá díky svému příslušenství nejen pro digitální fotoaparáty, představila zajímavý fotorámeček s 15" LCD displejem. Nový model JOBO PDH152 1 GB interní paměti, takže už se nemusíte obávat toho, že se budete moci dívat jen na několik desítek fotek. Stejně jako u mnoha jiných modelů, tak ani u JOBO nechybí režim slideshow, který v předem zadaném intervalu automaticky mění zobrazenou fotografii.
Hlavní předností novinky je velký 15" TFT LCD displej o rozlišení XGA, tj. 1024 x 768 obrazových bodů. Displej nabídne kontrast 400:1, výrobce však nezmiňuje, zda je možné regulovat podsvícení. Snímky do fotorámečku lze kopírovat přes USB rozhraní, JOBO PDH152 podporuje také paměťové karty standardu CF, SD, MMC, MS a xD. Ovládací tlačítka najdete na zadní části přístroje, pokud bude rámeček viset na stěně, přijde vhod dodávané dálkové ovládání.

S fotografiemi uloženými v interní paměti JOBO PDH152 lze provádět takřka všechny obvyklé základní operace, tj. prohlížet je, nechat si zobrazit náhled, je možno také spustit slideshow s několika přechodovými efekty. Snímky lze kopírovat, mazat, otáčet a až čtyřnásobně přiblížit. Pokud by vás fotografie z dovolené začaly nudit, můžete si nechat zobrazit čas či jednoduchý kalendář.
Fotorámeček JOBO PDH152 se bude dodávat spolu s trojicí barevných panelů (v černé, stříbrné a bílé barvě), takže si budete moci alespoň částečně přizpůsobit vzhled svým požadavkům.

Zdroj: DCVIEWS