Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kikapu1

| TV Freak
Registrace: 30.6.2011
Komentářů: 575, score 0.9 | TV Freak: 6/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 28.2.2013 s hodnocením +4:
recenze NEX­-6 ­- bude to v podstatě recenze hledáčku, páč střeva jsou stejná v již recenzovaném NEX 5r

srovnání s E­-PL5: Sony má samozřejmě lepší snímač a hledáček k dobru, ale tím to končí ­- Olympus má neporovnatelně rychlejší ostření a pro 99% populace naprosto zásadní výhodu ­- s přehledem použitelný jpeg, což je žel vlastně rarita.

cena ­- vzhledem k součtu vlastností, kdy má snímač s výstupem konečně atakajucím APS­-C ­(sice ne ty NEJ snímače, ale přesto v pohodě­), parádním jpegem a supr rychlým AF bych řekl, že cena není přemrštěná, APS­-C zrcadlo za stejné prachy nabídne samozřejmě více, tady si holt člověk připlácí za minirozměry. Ovšem v EU si z nás samozřejmě dělají s cenovkama všeobecně prču, v USA se dá set pořídit za 650$ a to pár týdnů zpět myslím na B&H photo měli akční cenu pod 600$. U nás bude akční cena patrně až s příchodem nástupce.
Komentář z 6.4.2012 s hodnocením +4:
Nechápu kritiku umělecké úrovně fotografií v článku zaměřeném na techniku ­- to už běžte rovnou slídit na zahraniční servery a kritizovat uměleckou úroveň snímků v testech fotoaparátů. Články s Koalou jsou jakýmsi slabikářem, pokud máte pocit, že je tam něco nesrozumitelného, tak budiž, ale toto?
Komentář z 24.8.2012 s hodnocením +3:
pane prolhaný manipulátore, myslel jsem toto, z té samé recenze: ­"HDR režim je opravdu velmi slušný, obloha získala kresbu a dynamický rozsah je pak na kompakt velmi slušný.­"
Ještě jsem se nesetkal s tak ůčelovým vytržením nějakého tvrzení z kontextu, jak je žel tvojí normou ­- děláš tady z lidí blbce

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.5.2013 s hodnocením -4:
...a zřejmě je etalon někde jinde, musí to být foťák pro blondýny ­- všeobecně vychvalovaný Olympus OM­-D se podle mého vyzkoušení ovládáním na Fuji nečape ani z kilometru, nedá se to držet, grip stojí 6000 ­(fakt nabídka jak stehno z kapra, design zvítězil nad rozumem­), tlačítka křížového voliče vymýšleli snad v Severní Korei... Fuji jistě má své mouchy, ale když to vemeš do ruky, tak konkurence ti připadá jak hračky z asijské tržnice. Ale vyprávěj volovi o sobotě, když jde v pátek na porážku...
Komentář z 10.11.2012 s hodnocením -3:
Dnes jsem ti všechno omínusoval :­-­) důvod ­- to co je na malém CSC foťáku supr se na zrcadlovku hodí asi jako pěst na oko, o rozdílu rychlosti nemluvě. Ovšem ten vtip o US best sellerovi je bomba :­-)
Komentář z 2.6.2012 s hodnocením -2:
tak to je zatím v této diskusi největší kravina, naopak, pořiďte si SLT abyste věděli, co to jsou skutečné problémy­-výběrem objektivu počínaje a přesností af konče. Fakt dobrá volba.