Kingston a paměťové karty microSDHC s kapacitou 4 GB pro podporu mobilních telefonů

Kingston a paměťové karty microSDHC s kapacitou 4 GB pro podporu mobilních telefonů
, , aktualita
Společnost Kingston Technology tento týden oznámila, že představuje paměťové karty typu flash s vysokou kapacitou pojmenované jako microSD High-Capacity (SDHC).
K oblíbeným
reklama
Společnost Kingston Technology, známý výrobce paměťových produktů, tento týden oznámila, že představuje paměťové karty typu flash s vysokou kapacitou pojmenované jako microSD High-Capacity (SDHC), přičemž prvním modelem je karta microSDHC s kapacitou 4 GB a rychlostí přenosu dat třídy 4 (Class 4). Tyto microSDHC karty mají poskytovat stejnou rychlost na menší ploše a jsou tak vhodným řešením, které splňuje stále vyšší nároky na komunikace a multimédia ze strany mobilních telefonů a digitálních zařízení. Paměťová karta microSDHC 4 GB s označením SDC4/4GB, je prvním modelem z produktové řady karet microSDHC společnosti Kingston.Tento formát je vhodným standardem mobilních pamětí a například mobilní telefony Nokia 5310, 5610, E90, N81 a N95 stejně jako LG Electronics VX8550, VX8700 a VX9400 jsou s ním plně kompatibilní. Souběžně s uvedením 4 GB paměťové karty společnost Kingston představuje také balení karty microSDHC 4 GB s adaptéry, které obsahuje adaptéry na velikost miniSD a standardní velikost SD, a uživatelé tak mohou své karty microSDHC používat i ve spojení s počítači, notebooky a dalšími digitálními přístroji. Paměťové karty flash Kingston microSDHC mají doživotní záruku. Hmotnost karty je 1,4 g, třída 4 zaručuje minimální průběžnou rychlost přenosu dat 4MB/s. Rozměry samotné karty jsou 11 x 15 x 1mm a provozní teplota od -25°C do 85°C. Cena samotné karty je 1270 Kč bez DPH, balení karty se dvěma adaptéry bude stát 1295 Kč bez DPH.

Zdroj: Kingston
reklama
Nejnovější články
Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma
Společnost Leica uvedla nový objektiv Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH. Ten je ale svým způsobem již nějakou dobu na trhu, neboť opticky jde o Sigmu, která se už vyrábí pro L-Mount a FE-Mount.
7.5.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně
Na Islandu už několik týdnů chrlí lávu sopka v Geldingadaliru u hory Fagradalsfjall. Máme odsud už mnoho působivých záběrů včetně minimálně jednoho roztaveného dronu. Nyní přibyl další a tentokrát to bylo záměrně.
6.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář