Kingston přichází s kartami SDXC UHS-II Canvas React Plus

Kingston přichází s kartami SDXC UHS-II Canvas React Plus
, , aktualita
Kingston přichází s novými paměťovými kartami řady Canvas. React Plus má UHS-II rozhraní a velmi vysoké přenosové rychlosti. Řada Go! Plus pak pracuje s UHS-I DDR-200 a slibuje tak rychlosti až 170 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Na letošním veletrhu CES 2020 se objevily i nové paměťové karty společnosti Kingston řady Canvas. V případě modelů Canvas React Plus tu máme UHS-II rozhraní a maximální přenosovou rychlost až 300 MB/s. Splňují také specifikaci Video Speed Class V90, takže dokážou dosáhnout trvalého zápisu alespoň s 90 MB/s. K dispozici budou v kapacitách 128 GB, 256 GB a 512 GB.
 
Kingston SDXC Canvas Plus
 
Druhou novinkou jsou karty Canvas Go! Plus, které využívají rozhraní UHS-I DDR-200. To ale není standardem UHS-I, takže na většině zařízení bude pracovat jako standardní UHS-I zařízení s maximální teoretickou přenosovou rychlostí 104 MB/s. U čteček, které podporují UHS-I DDR-200, nicméně bude možné dosáhnout až 170 MB/s. Karty splňují Video Speed Class V30, takže slibují trvalý zápis alespoň 30 MB/s. Jednou ze čteček, které podporují rychlejší UHS-I přenosy, bude nová Kingston MobileLite Plus.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF
Společnost Metabones představila zajímavý Speed Booster, který převádí jeden full frame systém na druhý, přitom však rozšiřuje ohniskovou vzdálenost na 0,71násobek. Je totiž určen pro 4K video na fotoaparátech EOS R a RF.
29.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
28.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala