Kingston přichází s kartami SDXC UHS-II Canvas React Plus

Kingston přichází s kartami SDXC UHS-II Canvas React Plus
, , aktualita
Kingston přichází s novými paměťovými kartami řady Canvas. React Plus má UHS-II rozhraní a velmi vysoké přenosové rychlosti. Řada Go! Plus pak pracuje s UHS-I DDR-200 a slibuje tak rychlosti až 170 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Na letošním veletrhu CES 2020 se objevily i nové paměťové karty společnosti Kingston řady Canvas. V případě modelů Canvas React Plus tu máme UHS-II rozhraní a maximální přenosovou rychlost až 300 MB/s. Splňují také specifikaci Video Speed Class V90, takže dokážou dosáhnout trvalého zápisu alespoň s 90 MB/s. K dispozici budou v kapacitách 128 GB, 256 GB a 512 GB.
 
Kingston SDXC Canvas Plus
 
Druhou novinkou jsou karty Canvas Go! Plus, které využívají rozhraní UHS-I DDR-200. To ale není standardem UHS-I, takže na většině zařízení bude pracovat jako standardní UHS-I zařízení s maximální teoretickou přenosovou rychlostí 104 MB/s. U čteček, které podporují UHS-I DDR-200, nicméně bude možné dosáhnout až 170 MB/s. Karty splňují Video Speed Class V30, takže slibují trvalý zápis alespoň 30 MB/s. Jednou ze čteček, které podporují rychlejší UHS-I přenosy, bude nová Kingston MobileLite Plus.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková