Kingston uvádí 32GB microSDHC kartu

Kingston uvádí 32GB microSDHC kartu
, , aktualita
Od společnosti Kingston jsme se dočkali dalšího navýšení kapacity jejich microSDHC karet rychlostní třídy Class 10. Doposud prodávané modely s kapacitou od 4 GB do 16 GB doplňuje nejnovější model s 32 GB.
K oblíbeným
reklama
Trh microSDHC karet byl rozšířen o nejnovější model od společnosti Kingston. Ten uvedl novou microSDHC kartu rychlostní třídy Class 10 s kapacitou 32 GB. Doplňuje tak původní verze s kapacitami 4 GB, 8GB a 16 GB.Zakoupit můžete samotnou microSDHC kartu, případně set s SD adaptérem (pak se tváří jako standardní SDHC karta) nebo Mobility/Multi-Kit (set s adaptérem a USB čtečkou). Záruka je doživotní a ceny byly stanoveny na 80,35 liber (pouze microSDHC), 80,50 liber (microSDHC +SD adaptér) a 81,90 liber (Mobility/Multi-Kit). Jak už hovoří označení, výrobce garantuje minimální přenosovou rychlost 10 MB/s

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem
Společnost Leica uvedla na trh nový dálkoměrný fotoaparát M10 Monochrom, který je docela zajímavý. Má monochromatický snímač bez Bayerovy masky, jehož rozlišení bylo zvýšeno na 40 megapixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček
Nový CSC fotoaparát Fujifilm X-Pro3 má patrně nemalý problém. Stále větší množství uživatelů si totiž stěžuje na problematické chování elektronického hledáčku, jehož jas není konzistentní a přeskakuje.
19.1.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z
Techart představil další zajímavý adaptér. Tentokrát jde o model TZC-01, který je určen pro fotoaparáty Nikon Z a umožňuje použití objektivů Canon EF. Navíc podporuje kompletní komunikaci s tělem, tedy i stabilizaci, autofokus a další.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář