Kingston uvádí 32GB microSDHC kartu

Kingston uvádí 32GB microSDHC kartu
, , aktualita
Od společnosti Kingston jsme se dočkali dalšího navýšení kapacity jejich microSDHC karet rychlostní třídy Class 10. Doposud prodávané modely s kapacitou od 4 GB do 16 GB doplňuje nejnovější model s 32 GB.
K oblíbeným
reklama
Trh microSDHC karet byl rozšířen o nejnovější model od společnosti Kingston. Ten uvedl novou microSDHC kartu rychlostní třídy Class 10 s kapacitou 32 GB. Doplňuje tak původní verze s kapacitami 4 GB, 8GB a 16 GB.Zakoupit můžete samotnou microSDHC kartu, případně set s SD adaptérem (pak se tváří jako standardní SDHC karta) nebo Mobility/Multi-Kit (set s adaptérem a USB čtečkou). Záruka je doživotní a ceny byly stanoveny na 80,35 liber (pouze microSDHC), 80,50 liber (microSDHC +SD adaptér) a 81,90 liber (Mobility/Multi-Kit). Jak už hovoří označení, výrobce garantuje minimální přenosovou rychlost 10 MB/s

Zdroj: www.photographyblog.com
Nejnovější články
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková