Kingston uvedl 16GB microSDHC karty Class 10

Kingston uvedl 16GB microSDHC karty Class 10
, , aktualita
Dalším rozšířením nabídky společnosti Kingston jsou nové microSDHC karty s kapacitou až do 16 GB. Tyto karty splňují zatím nejrychlejší standard Class 10 pro SDHC. Díky tomu nabídne rychlejší záznam fotografií, videa i kopírování do PC.
K oblíbeným
reklama
Společnost Kingston uvedla na trh nové paměťové karty typu microSDHC. V balení ale můžete nalézt i SD redukci, k dispozici je i verze s SD a miniSD adaptérem. Kapacita karty může činit 16 GB, což stačí na uložení více než tisícovky snímků.Odpovídá standardu Class 10, tedy minimální přenosová rychlost je 10 MB/s. Díky tomu lze rychleji zaznamenávat fotografie a video, rychlejší je také kopírování dat do PC. Na kartu je poskytovaná doživotní záruka a 24/7 podpora. Cena je 75 britských liber.

Zdroj: www.kingston.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala