Kniha o Lensbaby: Přispějte i vy svým snímkem!

Kniha o Lensbaby: Přispějte i vy svým snímkem!
, , Aktualita
V příštím roce se na pultech knihkupectví objeví nová kniha Lensbaby: Bending Your Perspective, jejímž autorem je Corey Hilz. Tato kniha bude doplněna nejméně o 12 snímků fotografů z celého světa, přičemž i vy sami můžete do soutěže poslat dva své snímky.
K oblíbeným
reklama
Soutěživí fotografové mohou opět ukázat svou práci. Tentokrát se jedná o výběr nejméně 12 snímků do nové knihy Bending Your Perspective, jejímž autorem je Corey Hilz. Kniha bude obsahovat popis a návody pro práci s objektivy Lensbaby, stejně jako spoustu fotografií.Jeden z těchto otištěných snímků ale může být i váš. Fotografové, kteří pořídili snímky s objektivy Lensbaby, mohou do 31. prosince 2009 poslat maximálně dva soutěžní snímky přes formulář na stránkách www.lensbaby.com. Od 1. do 7. ledna pak mohou všichni hlasovat o nejlepším snímku, který bude vybrán do knihy. Fotograf Corey Hilz a prezident a spoluzakladatel společnosti Lensbaby Craig Strong pak vyberou zbývající fotografie. Celkem jich bude otištěno minimálně 12, možná i více. Ti, kteří budou mít svou fotografii v knize, získají jeden výtisk knihy i s autorovým podpisem. Vítězné snímky pak budou uveřejněny 15. ledna 2009.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.lensbaby.com
Nejnovější články
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře