Kniha o Lensbaby: Přispějte i vy svým snímkem!

Kniha o Lensbaby: Přispějte i vy svým snímkem!
, , Aktualita
V příštím roce se na pultech knihkupectví objeví nová kniha Lensbaby: Bending Your Perspective, jejímž autorem je Corey Hilz. Tato kniha bude doplněna nejméně o 12 snímků fotografů z celého světa, přičemž i vy sami můžete do soutěže poslat dva své snímky.
K oblíbeným
reklama
Soutěživí fotografové mohou opět ukázat svou práci. Tentokrát se jedná o výběr nejméně 12 snímků do nové knihy Bending Your Perspective, jejímž autorem je Corey Hilz. Kniha bude obsahovat popis a návody pro práci s objektivy Lensbaby, stejně jako spoustu fotografií.Jeden z těchto otištěných snímků ale může být i váš. Fotografové, kteří pořídili snímky s objektivy Lensbaby, mohou do 31. prosince 2009 poslat maximálně dva soutěžní snímky přes formulář na stránkách www.lensbaby.com. Od 1. do 7. ledna pak mohou všichni hlasovat o nejlepším snímku, který bude vybrán do knihy. Fotograf Corey Hilz a prezident a spoluzakladatel společnosti Lensbaby Craig Strong pak vyberou zbývající fotografie. Celkem jich bude otištěno minimálně 12, možná i více. Ti, kteří budou mít svou fotografii v knize, získají jeden výtisk knihy i s autorovým podpisem. Vítězné snímky pak budou uveřejněny 15. ledna 2009.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.lensbaby.com
reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala