www.digimanie.cz
>
>

Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma

Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
, , aktualita
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
reklama
Tony a Chelsea Northrupovi mají velmi úspěšný YouTube kanál, který nedávno překonal významnou metu jednoho milionů odběratelů. Jako poděkování nyní bude k dispozici jejich velmi oblíbená kniha How to Create Stunning Digital Photography (v angličtině) po omezenou dobu zdarma. Připomeňme, že běžně stojí okolo $20 v papírové podobě a pro Kindle je v elektronické podobě za $12 a nějaké drobné k tomu. Nyní si knihu můžete stáhnout a dát autorům libovolný příspěvek. Můžete tedy zaplatit klasickou cenu, klidně ale jen jeden dolar nebo vůbec nic.
 
kniha How to Create Stunning Digital Photography
 
Není třeba se ani registrovat, kniha je k dispozici přes přímý odkaz v PDF, ePUB nebo Mobi na stránkách freesdp.com. Kniha má na Amazonu vynikající hodnocení 4,8/5 ze téměř 2300 hodnocení a čítá 240 stránek. Pokud budete chtít onu papírovou verzi, tak ta je k mání i u nás v několika málo obchodech.
 
 
Součástí oslav je také soutěž o tři digitální fotoaparáty, konkrétně jde o full frame přístroje Sony A7R III, Nikon D850 a Canon EOS 5D Mark IV. Soutěž končí 2. srpna 2018 (je pravděpodobné, že tehdy skončí i nabídka stažení knihy za libovolný poplatek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala