www.digimanie.cz
>
>

Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma

Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
, , aktualita
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
K oblíbeným
reklama
Tony a Chelsea Northrupovi mají velmi úspěšný YouTube kanál, který nedávno překonal významnou metu jednoho milionů odběratelů. Jako poděkování nyní bude k dispozici jejich velmi oblíbená kniha How to Create Stunning Digital Photography (v angličtině) po omezenou dobu zdarma. Připomeňme, že běžně stojí okolo $20 v papírové podobě a pro Kindle je v elektronické podobě za $12 a nějaké drobné k tomu. Nyní si knihu můžete stáhnout a dát autorům libovolný příspěvek. Můžete tedy zaplatit klasickou cenu, klidně ale jen jeden dolar nebo vůbec nic.
 
kniha How to Create Stunning Digital Photography
 
Není třeba se ani registrovat, kniha je k dispozici přes přímý odkaz v PDF, ePUB nebo Mobi na stránkách freesdp.com. Kniha má na Amazonu vynikající hodnocení 4,8/5 ze téměř 2300 hodnocení a čítá 240 stránek. Pokud budete chtít onu papírovou verzi, tak ta je k mání i u nás v několika málo obchodech.
 
 
Součástí oslav je také soutěž o tři digitální fotoaparáty, konkrétně jde o full frame přístroje Sony A7R III, Nikon D850 a Canon EOS 5D Mark IV. Soutěž končí 2. srpna 2018 (je pravděpodobné, že tehdy skončí i nabídka stažení knihy za libovolný poplatek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů