www.digimanie.cz
>
>
>
>

Kyocera představila řešení pro rychlý tisk

Kyocera představila řešení pro rychlý tisk
, , aktualita
Pro potisk velkoformátových ploch bude zanedlouho možné použít řešení pro tryskový tisk z dílny společnosti Kyocera Corporation. Úvodem zmiňme, že představená tiskárna dokáže vytisknout až 200 metrů za minutu o 600 x 480 dpi.
K oblíbeným
reklama
Dle slov prezidenta společnosti Kyocera Corporation jsou představená tisková zařízení řady KJ4 v současné době nejrychlejší cestou, jak tisknout ve vysokém rozlišení na velkou plochu. Řešení společnosti Kyocera pracuje ve dvou režimech. Je možno tisknout pomaleji, tj. rychlostí 150 metrů/min, ale kvalitněji, tedy v rozlišení 600 x 600 dpi. Druhou možností je tisknout rychleji (200 metrů za minutu), ale pouze v 600 x 480.
Kyocera KJ4 existuje od roku 2002, kdy začal vývoj ve spolupráci se společností Brother Industries, Ltd. V současné době má tisková hlava za sebou úspěšný roční test a je připravena pro komerční nasazení.

Zdroj: DCVIEWS, Kyocera
Nejnovější články
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře