www.digimanie.cz
>
>
>

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS
, , aktualita
Mobilní aplikace Leica FOTOS nabízela vedle bezplatné verze také předplatné Pro za 70 USD ročně. Tomu je už ale konec a předplatné mizí z nabídky. Všechny funkce jsou a prozatím budou zadarmo.
K oblíbeným
reklama
Fotoaparáty Leica rozhodně nejsou levné. A pokud jste chtěli využívat všechny možnosti doprovodné mobilní aplikace FOTOS 2.0, museli jste využívat předplatné za 70 USD (cca 1560 Kč) ročně. Zatímco bezplatná varianta uměla bezdrátové ovládání, organizaci, editaci a sdílení snímků, varianta Pro přidala verzi pro iPad, integraci s Adobe Lightroom (otevření snímku v modulu Vyvolat v Lightroomu), přenos RAW snímků a natáčení videa.
 
Leica FOTOS aplikace
 
Jak se ale ukázalo v historii aktualizací aplikace, už někdy v polovině října došlo ke změně a od verze 2.2.0 včetně jsou všechny funkce spadající do verze Pro bezplatně dostupné pro všechny uživatele, tedy i ty neplatící. Co vedlo Leicu ke zrušení předplatného, nevíme. Velký zájem o předplatné to ale asi nebyl.
 
Leica FOTOS zdarma
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0 Mitakon má tři nové cine objektivy se světelností T1,0
Natáčení videa je stále významnější funkcí moderních fotoaparátů a pro profesionální nasazení jsou vyráběny optimalizované objektivy. Takové má v nabídce i Mitakon. Ten představil hned trojici MFT objektivů se světelností T1,0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala