www.digimanie.cz
>
>
>

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS
, , aktualita
Mobilní aplikace Leica FOTOS nabízela vedle bezplatné verze také předplatné Pro za 70 USD ročně. Tomu je už ale konec a předplatné mizí z nabídky. Všechny funkce jsou a prozatím budou zadarmo.
K oblíbeným
reklama
Fotoaparáty Leica rozhodně nejsou levné. A pokud jste chtěli využívat všechny možnosti doprovodné mobilní aplikace FOTOS 2.0, museli jste využívat předplatné za 70 USD (cca 1560 Kč) ročně. Zatímco bezplatná varianta uměla bezdrátové ovládání, organizaci, editaci a sdílení snímků, varianta Pro přidala verzi pro iPad, integraci s Adobe Lightroom (otevření snímku v modulu Vyvolat v Lightroomu), přenos RAW snímků a natáčení videa.
 
Leica FOTOS aplikace
 
Jak se ale ukázalo v historii aktualizací aplikace, už někdy v polovině října došlo ke změně a od verze 2.2.0 včetně jsou všechny funkce spadající do verze Pro bezplatně dostupné pro všechny uživatele, tedy i ty neplatící. Co vedlo Leicu ke zrušení předplatného, nevíme. Velký zájem o předplatné to ale asi nebyl.
 
Leica FOTOS zdarma
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D Dívka s perlou od Vermeera jako 10GPx panorama včetně 3D
Slavný obraz Dívka s perlou od Jan Vermeera se dočkal velmi zajímavé digitalizace. Pomocí systému Hirox bylo nasnímáno obří 10gigapixelové "panorama" včetně některých detailů obrazu i ve 3D.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX
Společnost Irix přichází s dalším novým objektivem. Tentokrát jde o novinku určenou pro středoformátový systém Fujifilm GFX. Objektiv 45mm F1.4 tak nabídne opravdu velmi malou hloubku ostrosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami
Vysokorychlostní kamera umožnila umělci jménem Ben Ouaniche zachytit balónky naplněné tekutými barvami, které si nechal rozbíjet o obličej. Ve videu je možné vidět míchání jednotlivých barev ve zpomalených záběrech.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Canon přiznává, že EOS R5 má 8K video hlavně kvůli marketingu Canon přiznává, že EOS R5 má 8K video hlavně kvůli marketingu
Takeshi Tokura poskytl rozhovor pro server Toyo Keizai, kde přiznal jednu zajímavou věc. 8K videosekvence u full frame CSC fotoaparátu Canon EOS R5 byly především marketingovým tahákem. Canon chtěl být prvním s 8K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery
Další novinkou od společnosti Godox je LED světlo CL10. To je určeno zejména pro youtubery a jiné influencery, kterým nabízí mnoho různých barevných efektů. Je libo blesky, svíčku, oheň nebo policejní sirénu?
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala