www.digimanie.cz
>
>
>

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS

Leica ruší předplatné Pro za $70 ročně v mobilní aplikaci FOTOS
, , aktualita
Mobilní aplikace Leica FOTOS nabízela vedle bezplatné verze také předplatné Pro za 70 USD ročně. Tomu je už ale konec a předplatné mizí z nabídky. Všechny funkce jsou a prozatím budou zadarmo.
K oblíbeným
reklama
Fotoaparáty Leica rozhodně nejsou levné. A pokud jste chtěli využívat všechny možnosti doprovodné mobilní aplikace FOTOS 2.0, museli jste využívat předplatné za 70 USD (cca 1560 Kč) ročně. Zatímco bezplatná varianta uměla bezdrátové ovládání, organizaci, editaci a sdílení snímků, varianta Pro přidala verzi pro iPad, integraci s Adobe Lightroom (otevření snímku v modulu Vyvolat v Lightroomu), přenos RAW snímků a natáčení videa.
 
Leica FOTOS aplikace
 
Jak se ale ukázalo v historii aktualizací aplikace, už někdy v polovině října došlo ke změně a od verze 2.2.0 včetně jsou všechny funkce spadající do verze Pro bezplatně dostupné pro všechny uživatele, tedy i ty neplatící. Co vedlo Leicu ke zrušení předplatného, nevíme. Velký zájem o předplatné to ale asi nebyl.
 
Leica FOTOS zdarma
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma
Pokud jste nestihli dočasné uvolnění fotografických kurzů Nikonu School Online zdarma na jaře, máte tu další příležitost. Akce se opakuje a máte více než měsíc na zhlédnutí několika výukových videí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová
Fotografická divize společnosti Olympus se stěhuje pod japonskou firmu JIP, a tak tu máme poslední finanční výsledky divize, které uvede samotný Olympus. Fotodivize byla i za poslední čtvrtletí ztrátová.
21.11.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X
Tokina uvedla dva nové objektivy pro systém Fujifilm X. Jde o velmi světelné pevné objektivy atx-m 23mm F1.4 a atx-m 33mm F1.4. Vyznačují se tichým zaostřovacím systémem s krokovým motorkem ST-M.
20.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvedla objektiv atx-i 17-35mm f/4 FF pro zrcadlovky Tokina uvedla objektiv atx-i 17-35mm f/4 FF pro zrcadlovky
Tokina inovuje nabídku svých objektivů a přichází s novým širokoúhlým zoomem atx-i 17-35mm f/4 FF. Určen bude pro zrcadlovky Canon a Nikon, přičemž nabídne až 104° úhel záběru na full frame tělech.
20.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Přichází rekordně světelný Voigtländer Super Nokton 29mm F0.8 Přichází rekordně světelný Voigtländer Super Nokton 29mm F0.8
Od společnosti Cosina jsme se dočkali rekordně světelného objektivu. Voigtländer Super Nokton 29mm F0.8 pro Micro Four Thirds je se světelností F0,8 patrně nejsvětelnějším nyní prodávaným objektivem.
17.11.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů