Nedávno jsem četl na (H)ovinkach.cz ze se fotili na nejake skále, a jak to bylo nebezpečné a nezodpovědné, a par mesicu zpatky něco podobneho v jedoucim vlaku jak se slečna vyklonila ven ....nebo to byl jiný pár "cestovatelů bez mozku" ?
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
To je něco jiného, to jsou nejspíš selfie magoři... Tady nevím, dle článku mohli lítat s dronem, kde neměli, ale bůh ví, jak to bylo. Tohle jsou "profi" cestovatelé, takže je mi dost divný, že by nevěděli co kde jak smí či nesmí. Nedává mi to smysl.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
do Iránu s dronem asi malá mozková kapacita
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(0)
Ono obecně i ve "svobodných" zemích je dost míst, kde je výrazně nevhodné něco fotit, natáčet a podobně. Typicky vojenské objekty, vládní objekty, dron nesmí létat u letiště a podobně. Pamatujete na incident v Řecku? Vývojáři hry si jen nafotili, jak vypadá v reálu místo, kde se jejich hra odehrává. A byli moc rádi, že jim dali jen podmínku a vykopli je.. A to jen díky faktu, že nafotili jen holou stěnu.. Kdyby se tam prolétli s dronem a měli fotky vnitřku základny, tak dodneška sedí!
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(5) nízká(0)
Ale v článku se nepíše, že by natáčeli (lítali dronem) v blízkosti vojenského komplexu. Prostě Írán. Proto bych tam v životě nejel. Bůh ví co by tam kdy kdo jak vyhodnotil a strávit v takové zemi nedobrovolně jedinou minutu by mě neskutečně štvalo.
Nakonec když se uvádí domněnka, že by je chtěli měnit za své vlastní lidi z jiných zemí, tak pak klidně můžou lovit tyhle lidi čistě účelově, aby měli k dispozici artikl určený k výměně.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(4)
Prostě Írán...zkuste si v USA jen tak třeba utíkat před dobře hlídanou věznicí, dostanete kulku do zad a nikdo se tomu divit nebude. V článku se píše jen to, že se odmlčeli a i v jiných (i západních) zemích je problém i jen fakt, že jste v blízkosti vojenských areálů. Víte pendrek co tam fotili...
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(7) nízká(1)
Ono vůbec. Ve "svbobodných" USA, kde se "dodržují lidská práva" a kteří s touto záminkou púřepadají jiné země, je velmi snadné koupit policejní kulku. Naprosto stejně snandé, jako v oné "diktatuře". Jen ta diktature tak nějak neokupuje cizí země. Nebo co u nás? Policejní psychopat napadne řidiče, co si dovolil protestovat proti nebezpečnéhmu předjíždění. Psychopat nemá uniformu, nejede v policejním autě, místo "policie ČR" se představí slovy "seš ku.da nebo co?"řidiče bije, škrtí, rozdupe mu mobil a vyhrožuje mu se zbraní v ruce.. (prokázáno) A? A nic.. Neříkám, že by zasloužil zavřít, ale zcela bez debaty je to na podmínku a s ní spojené "nečestné" vyhození od policie. A zcela bez debaty je to na zbavení zbrojního průkazu. Magor, kterému selhávají nervy nesmí mít zbraň.
PS: na samotném článku mi vadí, že implikuje, jaký je Írán hrozný, aniž by se vědělo cokoliv o okolnostech, co se tam děje nebo dělo. Nikdo z nás tam nebyl. A tím myslím, přítomen incidentu. Dokonce docela pravděpodobně ani v celé zemi. Dění je zprostředkováno médii, která zcela běžně a prokazatelně lžou i o dění u nás. Ale najedno, když jde o "nedemokratickou diktaturu", tak mluví pravdu, čistou jak slovo boží? To je to, co mě štve a na co jsem chtěl upozornit!
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(4) nízká(1)
Kde se co implikuje, že je Írán hrozný? Asi jsi četl jiný článek, než jsem napsal. Vždyť tam dokonce je napsáno "uvalovány regulace v nejrůznějších zemích světa, ať už těch vyspělých nebo rozvojových", tedy, že nezjištění si regulací dané země je postihováno všude, nejen v Íránu. Otázkou tu může být to, proč až takový trest (u nás ti za to asi 10 let nedají) a jak se to využije např. pro ono propuštění vězňů z jiných zemí.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(0)
Tak tady bych s Vámi souhlasil asi ve všem, až tedy na tu informaci, že by bylo v USA nějak snadné chytit policejní kulku.
O české policii rozhodně nemám žádné valné mínění, v podstatě ten jejich nápis na autech "Pomáhat a chránit" chápu spíše jako vtip.
Je to systémem. Zvláště vlivem monetární politiky dochází ke konzervaci stavu v mnoha rovinách a to sice tak, že se u nás prostě v určitém měřítku zakonzervoval minulý režim. Tento stav se pochopitelně nevyhnul ani Policii ČR. Spíše naopak - jsou subjekty, které konzervace stavu postihuje více a které méně. Domnívám se, že zrovna Policie ČR patří do té první skupiny subjektů.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(1)
...bojuj soudruhu!
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(1)
koukám ty jsi den odedne blbější a blbější :D co rudej mozku :D proč si vůbec odešel od matičky ruSS?
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(2)
Pravda ti smrdí co? To máte vy "demokrati" společné..
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(3)