www.digimanie.cz
>
>
>
>

Levný Panasonic Lumix DMC-LS80 konečně na trhu

Levný Panasonic Lumix DMC-LS80 konečně na trhu
, , aktualita
Společnost Panasonic již v lednu oznámila nový fotoaparát Lumix DMC-LS80, který se nyní reálně dostává na trh. Útočit chce nejen nízkou cenou.
K oblíbeným
reklama
Požadujete-li opravdu levný digitální fotoaparát, který není jen jednoduché "cvakátko", ale nabídne i inteligentní automatiku, pak pro vás bude možná Panasonic Lumix DMC-LS80 tím pravým. Podle výrobce nabízí velmi rychlé ostření, inteligentní automatický režim iA (inteligentní auto) a v neposlední řadě také možnost natáčet ozvučené videoklipy.Pochopitelně vzhledem k velmi nízké ceně nelze očekávat dech beroucí specifikace. Objektiv Lumix DC Vario tak nabízí pouze 3× násobný zoom s rozsahem 33 - 99 milimetrů. Výhodou je tedy mírně širší ohnisko dovolující například snazší fotografování architektury, na druhé straně maximální přiblížení je tím ještě o něco zmenšeno a jedná se tak snad o jediný kompaktní fotoaparát (s výjimkou profesionální Sigmy DP-1), jehož maximální ohnisko nedosahuje ani 100 mm po přepočtu. Objektiv nabídne průměrnou světelnost F2,8 - F5,1.Funkce iA nabídne pokročilé možnosti automatiky jako volbu ISO citlivosti, stabilizace či detekce tváří. Fotoaparát je vybaven 24MB interní pamětí, kterou lze rozšířit SD nebo SDHC kartami. O napájení se starají tužkové baterie. Panasonic nabízí tento fotoaparát ve stříbrném, černém a růžovém provedení. Cena byla stanovena na pouhých 2995 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Panasonic
Nejnovější články
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala