www.digimanie.cz
>
>
>
>

Levný Panasonic Lumix DMC-LS80 konečně na trhu

Levný Panasonic Lumix DMC-LS80 konečně na trhu
, , aktualita
Společnost Panasonic již v lednu oznámila nový fotoaparát Lumix DMC-LS80, který se nyní reálně dostává na trh. Útočit chce nejen nízkou cenou.
K oblíbeným
reklama
Požadujete-li opravdu levný digitální fotoaparát, který není jen jednoduché "cvakátko", ale nabídne i inteligentní automatiku, pak pro vás bude možná Panasonic Lumix DMC-LS80 tím pravým. Podle výrobce nabízí velmi rychlé ostření, inteligentní automatický režim iA (inteligentní auto) a v neposlední řadě také možnost natáčet ozvučené videoklipy.Pochopitelně vzhledem k velmi nízké ceně nelze očekávat dech beroucí specifikace. Objektiv Lumix DC Vario tak nabízí pouze 3× násobný zoom s rozsahem 33 - 99 milimetrů. Výhodou je tedy mírně širší ohnisko dovolující například snazší fotografování architektury, na druhé straně maximální přiblížení je tím ještě o něco zmenšeno a jedná se tak snad o jediný kompaktní fotoaparát (s výjimkou profesionální Sigmy DP-1), jehož maximální ohnisko nedosahuje ani 100 mm po přepočtu. Objektiv nabídne průměrnou světelnost F2,8 - F5,1.Funkce iA nabídne pokročilé možnosti automatiky jako volbu ISO citlivosti, stabilizace či detekce tváří. Fotoaparát je vybaven 24MB interní pamětí, kterou lze rozšířit SD nebo SDHC kartami. O napájení se starají tužkové baterie. Panasonic nabízí tento fotoaparát ve stříbrném, černém a růžovém provedení. Cena byla stanovena na pouhých 2995 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Panasonic
Nejnovější články
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala