Lexar končí s paměťovými kartami a čtečkami v maloobchodu

Lexar končí s paměťovými kartami a čtečkami v maloobchodu
, , aktualita
Společnost Micron, pod kterou spadá výrobce paměťových zařízení Lexar, oznámila, že Lexar pro běžný maloobchodní trh skončí. Pod touto značkou se vyráběly paměťové karty, USB disky, čtečky karet a další podobné produkty.
K oblíbeným
reklama
Trh se nám opět o něco zjednodušuje a již brzy budou v obchodech paměťová zařízení společnost Lexar minulostí. Jak předevčírem oznámila společnost Micron, hodlá skončit s maloobchodním prodejem produktů Lexar. Ty zahrnovaly paměťové karty a čtečky pro ně (včetně vysoce profesionálních modelů), USB flash disky a dokonce i jeden SSD disk.
 
Lexar microSDXC paměťové karty
 
Rozhodnutí bylo odůvodněno tím, že se Micron chce více soustředit na trhy, kde je větší finanční potenciál (hovoří se ale např. o přetrvávající produkci pro průmysl). Uvažuje se však o tom, že se část nebo rovnou celý Lexar odprodá a pak bude možné, že se Lexar udrží při životě pod vedením jiné společnosti. Pokud jde o podporu, ta bude ještě nějakou dobu zajišťována.
 
Zdroj: micron.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala14 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z
Pro full frame CSC od Nikonu si společnost Samyang připravila dva nové manuální objektivy. Vedle 14mm F2.8 objektivu je to také objektiv s 85mm ohniskovou vzdáleností a velmi dobrou světelností F1.4.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala