Lexar končí s paměťovými kartami a čtečkami v maloobchodu

Lexar končí s paměťovými kartami a čtečkami v maloobchodu
, , aktualita
Společnost Micron, pod kterou spadá výrobce paměťových zařízení Lexar, oznámila, že Lexar pro běžný maloobchodní trh skončí. Pod touto značkou se vyráběly paměťové karty, USB disky, čtečky karet a další podobné produkty.
K oblíbeným
reklama
Trh se nám opět o něco zjednodušuje a již brzy budou v obchodech paměťová zařízení společnost Lexar minulostí. Jak předevčírem oznámila společnost Micron, hodlá skončit s maloobchodním prodejem produktů Lexar. Ty zahrnovaly paměťové karty a čtečky pro ně (včetně vysoce profesionálních modelů), USB flash disky a dokonce i jeden SSD disk.
 
Lexar microSDXC paměťové karty
 
Rozhodnutí bylo odůvodněno tím, že se Micron chce více soustředit na trhy, kde je větší finanční potenciál (hovoří se ale např. o přetrvávající produkci pro průmysl). Uvažuje se však o tom, že se část nebo rovnou celý Lexar odprodá a pak bude možné, že se Lexar udrží při životě pod vedením jiné společnosti. Pokud jde o podporu, ta bude ještě nějakou dobu zajišťována.
 
Zdroj: micron.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková7 komentářů
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala3 komentáře
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala