www.digimanie.cz
>
>
>

LG Dare: Krasavec s velkým displejem

LG Dare: Krasavec s velkým displejem
, , aktualita
Společnost LG představila designově povedený mobilní telefon, který nabízí velký dotekový displej, 3Mpix fotoaparát, technologii rozpoznávání psaného písma, přehrávač multimédií i podporu bezdrátových stereo sluchátek. Nový Dare se zatím prodává jen v USA, ale snad se ho dočkáme brzy i v Evropě.
K oblíbeným
reklama
Mobilní telefon z dílny společnosti LG, který si dnes představíme, je zajímavý v mnoha ohledech. Již na první pohled si všimnete, že většinu přední části přístroje zabírá displej. Je dotekový, dokáže zobrazit 262 tisíc barev a jeho rozlišení činí 240 x 400 bodů. Telefon je vybaven 3,2 Mpix fotoaparátem (objektiv Schneider Kreuznach), digitálním přiblížením obrazu a možnosti natáčet videosekvence v maximálním rozlišení 640 x 480 obrazových bodů.

Z multimediálních funkcí nechybí přehrávač videa ani audia, kromě oblíbených MP3 skladeb jsou podporovány také AAC, AAC+ a WMA soubory. Videa a hudbu můžete ukládat na paměťové karty standardu microSD a microSDHC, maximální podporovanou velikost paměťových médií však výrobce neoznámil. Kromě klasických drátových sluchátek, které se připojují do 3,5 mm audio výstupu, můžete k poslechu hudby použít také bezdrátová Bluetooth stereo sluchátka, musí ovšem podporovat A2DP.
Z dalších parametrů stojí za zmínku přítomnost webového (HTML) prohlížeče, objevily se dokonce spekulace, že LG Dare nabídne velmi populární Operu Mobile, ale tato informace nebyla oficiálně potvrzena. LG Dare s počítačem propojíte pomocí USB kabelu, telefon totiž používá miniUSB port.

Kromě budíku a stopek můžete používat kalendář, úkolovník, kalkulačku, k dispozici je také program, který vám poví, kolik je hodin ve vybraných světových metropolích. LG Dare dostal do vínku 1100 mAh Li-Ion akumulátor, rozměry telefonu jsou 104 x 56 x 13 mm, váha činí 107 gramů.

Pokud byste rádi LG Dare používali v České republice, pak mám pro vás špatnou zprávu, v současné době je k dispozici pouze varianta pro CDMA sítě.

Zdroj: phonearena.com
Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře