www.digimanie.cz
>
>
>

LG GT350 Town: dotykáč s klávesnicí za tři tisíce

LG GT350 Town: dotykáč s klávesnicí za tři tisíce
, , Aktualita
Čtyřřadá QWERTY klávesnice, relativně velký dotekový displej a hlavně napojení na populární sociální sítě, to jsou hlavní přednosti nového mobilního telefonu z dílny LG, který se v těchto dnech objevil za zajímavou cenu v nabídka operátora Vodafone.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG v červnu představila první mobilní telefon řady Town, které jsou optimalizovány pro přístup k sociálním sítím. Těmi se rozumí nejen u nás velmi populární Facebook, ale také Orkut a mikroblogovací služba Twitter. Sociálním sítím byl podřízen návrh uživatelského rozhraní, takže se můžeme těšit na rychlé vyhledávání našich kontaktů na Facebooku a mnoho dalšího. Jednotlivé služby jsou sice oddělené, ale tapnutím na jediné tlačítko můžeme výpis z nich aktualizovat současně.

Telefon dostal do vínku 3" displej o rozlišení 320 x 400. Je dotekový, jak je v poslední době zvykem a také kapacitní, což znamená, že k jeho používání nelze použít běžný stylus, ale pouze prst. Oproti mnoha jiným „sociálním“ mobilům (např. od Samsungu) myslí LG také na uživatele píšící delší texty. Vysouvací klávesnice je čtyřřadá a kromě alfanumerických znaků umožňuje přístup k některým funkcím (např. k editoru SMS zpráv a k webovému prohlížeči). Člověk si rovněž může definovat klávesové zkratky, takže pokud neholdujete ovládání přes dotekový displej, vystačíte si v mnoha případech jen s tlačítky.
LG GT350 Town rozhodně nepatří mezi špičkové fotomobily. Novinka disponuje pouze 2 Mpix snímačem, což je dnes výrazně podprůměrná hodnota a nikoho ze židle nenadzvedne. Pokud však LG nasadí zajímavou cenu, jistě si telefon své fanoušky najde. Pořízené fotografie lze odesílat nejen v MMS zprávě a v e-mailu, ale můžeme je vložit k profilu na sociální sítí. Kromě Wi-Fi lze k připojení k Internetu využít rovněž GPRS, EDGE a rychlé HSDPA. Z bezdrátových technologií zmiňme ještě Bluetooth, který můžeme použít také k připojení stereo sluchátek.

Rozměry mobilu činí 109 x 53 x 16 mm, hmotnost však LG neuvádí. Telefon funguje v GSM sítích na frekvenci 900, 1800 a 1900 MHz. Podle oficiálních informací se LG GT350 Town objeví na pultech evropských obchodů v červenci 2010, již nyní ho můžeme zakoupit u operátora Vodafone za 3 177 Kč.

Zdroj: LG
Nejnovější články
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
Včera, aktualita, Milan Šurkala35 komentářů
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
Včera, recenze, Milan Šurkala62 komentářů