www.digimanie.cz
>
>
>

Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"

Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
, , aktualita
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Leica slaví 100 let existence německé výtvarné školy Bauhaus speciální limitovanou edicí APS-C CSC fotoaparátu Leica CL "100 jahre bauhaus". Tento fotoaparát vychází z klasické Leicy CL a v setu je dodáván s pancake objektivem Leica Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH. Tento model se pochopitelně od toho výchozího odlišuje několika designovými prvky.
 
Leica CL 100 Jahre Bauhaus
 
Kombinuje černou a stříbrnou barvu, černé je tentokrát i logo společnosti Leica a na koženém gripu je pak logo Bauhausu. To je i na černém koženém popruhu a každý fotoaparát má pak i vlastní sériové číslo. Cena setu byla stanovena na $3750 a celosvětově bude k dispozici pouze 150 kusů fotoaparátu. Připomeňme, že jde o APS-C fotoaparát s 24MPx snímačem a podporou 4K videa, který je kompatibilní s L-Mount systémem. Ten společnost vyvíjí společně i se Sigmou a Panasonicem.
 
Leica CL 100 Jahre Bauhaus
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO
Pokud rádi fotíte makro, jistě jste se setkali se situací, kdy jste potřebovali být velmi blízko u země. Nové stativy Manfrotto Befree GT XPRO něco takového díky otočitelnému středovému sloupci nabídnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr
Německá Leica představila nový dálkoměrný fotoaparát M-E (typ 240). Novinka se má stát jakýmsi low-endovým modelem. I přesto bude mít nějaké funkce navíc a zvládne natáčet Full HD videosekvence.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala8 komentářů