Manfrotto začíná s paměťovými kartami, uvádí SDXC i Compact Flash

Manfrotto začíná s paměťovými kartami, uvádí SDXC i Compact Flash
, , aktualita
Společnost Manfrotto, tradiční výrobce stativů, rozšiřuje portfolio svých výrobků o paměťové karty. Uvádí nové modely SDXC, microSDXC i Compact Flash karet. Nabídnout mají mimo jiné vysokou odolnost.
K oblíbeným
reklama
Mezi výrobce paměťových karet nově míří společnost Manfrotto, kterou známe především jako producenta stativů. Uvádí novou řadu karet PRO Rugged v několika různých typech, konkrétně jde o SDXC, microSDXC a Compact Flash. SDXC karty díky UHS-II rozhraní nabídnou velmi vysokou rychlost čtení 280 MB/s a i u zápisu je to velmi pěkných 250 MB/s. Splňují i certifikaci Video Class 90, tedy zvládnou trvalý záznam videa s datovým tokem 90 MB/s.
 
Manfrotto Pro Rugged SDXC
 
Paměťové karty microSDXC jsou na tom o něco hůře. V jejich případě bylo použito pomalejší rozhraní UHS-I U3 a slibují maximální přenosovou rychlost 90 MB/s u čtení i u zápisu. Splňují pak certifikaci Video Class 30, takže je zaručena hodnota trvalého zápisu alespoň 30 MB/s. Oba typy zvládají zátěž 20 kg a teploty od -25 do +85 °C. PRO Rugged Compact Flash slibují maximální rychlost čtení 160 MB/s a 130 MB/s u zápisu. Těmto kartám nebude vadit zátěž 35 kg a pracovat mají při teplotách od 0 do +70 °C.
 
Manfrotto Pro Rugged Compact Flash
 
Ve všech třech případech jsou k dispozici kapacity 64 GB a 128 GB. Ceny činí v případě SDXC modelů $57,50 a $112,50, u microSDXC modelů je to $31,99 a $41,99. V případě Compact Flash modelů počítejte s $79,99 a $149,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF
Společnost Metabones představila zajímavý Speed Booster, který převádí jeden full frame systém na druhý, přitom však rozšiřuje ohniskovou vzdálenost na 0,71násobek. Je totiž určen pro 4K video na fotoaparátech EOS R a RF.
29.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
28.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala