Manfrotto začíná s paměťovými kartami, uvádí SDXC i Compact Flash

Manfrotto začíná s paměťovými kartami, uvádí SDXC i Compact Flash
, , aktualita
Společnost Manfrotto, tradiční výrobce stativů, rozšiřuje portfolio svých výrobků o paměťové karty. Uvádí nové modely SDXC, microSDXC i Compact Flash karet. Nabídnout mají mimo jiné vysokou odolnost.
K oblíbeným
reklama
Mezi výrobce paměťových karet nově míří společnost Manfrotto, kterou známe především jako producenta stativů. Uvádí novou řadu karet PRO Rugged v několika různých typech, konkrétně jde o SDXC, microSDXC a Compact Flash. SDXC karty díky UHS-II rozhraní nabídnou velmi vysokou rychlost čtení 280 MB/s a i u zápisu je to velmi pěkných 250 MB/s. Splňují i certifikaci Video Class 90, tedy zvládnou trvalý záznam videa s datovým tokem 90 MB/s.
 
Manfrotto Pro Rugged SDXC
 
Paměťové karty microSDXC jsou na tom o něco hůře. V jejich případě bylo použito pomalejší rozhraní UHS-I U3 a slibují maximální přenosovou rychlost 90 MB/s u čtení i u zápisu. Splňují pak certifikaci Video Class 30, takže je zaručena hodnota trvalého zápisu alespoň 30 MB/s. Oba typy zvládají zátěž 20 kg a teploty od -25 do +85 °C. PRO Rugged Compact Flash slibují maximální rychlost čtení 160 MB/s a 130 MB/s u zápisu. Těmto kartám nebude vadit zátěž 35 kg a pracovat mají při teplotách od 0 do +70 °C.
 
Manfrotto Pro Rugged Compact Flash
 
Ve všech třech případech jsou k dispozici kapacity 64 GB a 128 GB. Ceny činí v případě SDXC modelů $57,50 a $112,50, u microSDXC modelů je to $31,99 a $41,99. V případě Compact Flash modelů počítejte s $79,99 a $149,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková