reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

Nejnovější změny na Digimanii

, , aktualita
Nejnovější změny na Digimanii
Tento týden jsme nasadili do ostrého provozu pár vylepšení webu, mezí něž patří hlavně zlepšení viditelnosti nových článků, kam spadají i tolik oblíbené recenze fotoaparátů a objektivů. Pojďme se na ně podívat.
Nejnovější změny na Digimanii

Nejnovější články a aktuality


Pro lepší viditelnost článků (kam patří i recenze) jsme upravili horní část homepage. Ve dvou pozicích se dosud zobrazovaly 2 nejnovější dokumenty bez odlišení typu (tzn. pokud vyšel článek a pár hodin na to 2 aktuality, článek byl rázem vidět až o více než stránku níže):Odstranili jsme horní pruh (umožňoval po kliknutí změnu 2 nejnovějších dokumentů podle typu) a namísto něj je přes celou šířku nejnovější článek s možností zobrazení pár starších po přejetí kurzorem přes číslice vpravo pod ikonkou (jejich počet možná ještě zvětšíme):Pod tím jsou 2 nejnovější aktuality. Po vstupu na Digimanii tak máte vždy hned na očích nejnovější článek s možností zobrazení pár předchozích bez klikání a bez ohledu na množství aktualit.

Díky absenci horního pruhu teď působí horní část homepage nesourodě s ostatními částmi, avšak jde o předzvěst dalších úprav - viditelnost článků bylo podle mě třeba zlepšit co nejdříve.


Doporučené články


V článcích je zcela dole trojice velkých ikonek zastupujících nejnovější námi doporučené články z našich 3 magazínů. Pomocí postranních šipek si lze zobrazit i pár dřívějších. To se týká i Světa hardware a TV Freaku, takže si např. nové recenze fotoaparátu všimnou i jejich čtenáři.
Fotíme s Koalou


Dnes startuje nový cyklus článků Fotíme s Koalou, jehož cílem bude poskytovat odlehčenou formou rady jak fotit vhodné i pro úplné začátečníky. Zásadní bude názornost, nepůjde jen o teorii. Vycházet by měl každý druhý týden v pátek (tzn. střídat se s fejetony Zrcadlovka a já).
Rubrika Technologie


Samostatnou rubriku Technologie jsme vnořili do rubriky Fotoaparáty, jelikož nové články zde moc často nevychází a když už, jde veskrze o informace o snímacích čipech fotoaparátů.


Tlačítka facebooku a Twitteru


Ze spodní části článků jsme odstranili odkazy pro přidání na služby del.icio.us, Linkuj.cz a pro sdílení na facebooku, twitteru. Na jejich pozici se přesunulo hodnocení - diskuze je tak zase o něco výše. A přímo pod obsah článků jsme přidali tlačítka To se mi líbí (Facebook) a Tweet (Twitter).

Pokud ještě nejste naším fanouškem na Facebooku, můžete to snadno napravit:


Co si o změnách myslíte? Líbí se Vám?

reklama