www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon aktualizoval firmware pro zrcadlovky D3 a D300

Nikon aktualizoval firmware pro zrcadlovky D3 a D300
, , aktualita
Společnost Nikon se v poslední době činí. Včera jsme si představili dva nové objektivy, zrcadlovku a blesk, dnes se podíváme na aktualizaci firmwaru pro fotoaparáty Nikon D3 a D300. Provedené změny se týkají zejména ukazatele stavu nabití akumulátoru, vylepšeno bylo také vyvážení bílé i automatické zaostřování.
K oblíbeným
reklama
Firmware 2.0 pro Nikon D3 vylepšuje automatické zaostřování a také režim automatického vyvážení bílé barvy. Druhou změnou oproti předchozí verzi je oprava ukazatele baterie, který zobrazoval nepřesnou hodnotu nabití akumulátoru. Změn doznalo i menu, přejmenovány byly totiž některé položky. Seznam změn je ovšem hodně rozsáhlý, kompletní seznam včetně odkazu pro stažení instalačního souboru naleznete na webových stránkách společnosti Nikon.


Nikon D3

Pokud jste majitelem Nikonu D300, pak pro vás výrobce ve druhé verzi firmwaru připravil jen málo změn, zásadní novinkou je již zmíněné odstranění problémů s nepřesným ukazatelem nabití akumulátoru. Více informací o aktualizaci firmwaru pro Nikon D300 najdete na webových stránkách výrobce.

Zdroj: Nikon
reklama
Nejnovější články
Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma
Společnost Leica uvedla nový objektiv Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH. Ten je ale svým způsobem již nějakou dobu na trhu, neboť opticky jde o Sigmu, která se už vyrábí pro L-Mount a FE-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně
Na Islandu už několik týdnů chrlí lávu sopka v Geldingadaliru u hory Fagradalsfjall. Máme odsud už mnoho působivých záběrů včetně minimálně jednoho roztaveného dronu. Nyní přibyl další a tentokrát to bylo záměrně.
6.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář