www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon uvede firmwary pro všechna svá CSC řady Z

Nikon uvede firmwary pro všechna svá CSC řady Z
, , aktualita
Nikon se rozhodl aktualizovat všechna dosavadní CSC řady Z, tedy jak APS-C model Z50, tak i full frame verze Z5, Z6, Z6 II, Z7 a Z7 II. Zapracovalo se např. na autofokusu, který má předvádět ještě lepší výkony.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nikon přinese 26. dubna nové firmwary pro své CSC fotoaparáty řady Z. APS-C model Z50 dostane verzi 2.10, Z6 a Z7 pak verzi 3.30, kde můžeme očekávat možnost ukládání pozice zaostřovacího bodu. V případě Z6 přijde možnost pořizování zvukových poznámek, přičemž v budoucnu by se tato funkce měla dostat i do Z6 II.
 
Nikon Z6 II
 
Low-endový full frame Z5 má dostat verzi 1.10, která přinese rychlejší autofokus při špatných světelných podmínkách a také zde se objeví ukládání pozice AF bodu. Nakonec tu budou ještě verze 1.20 pro Z6 II i Z7 II, které vylepší nejen AF za horšího světla, ale také při používání externího blesku Speedlight. Tam se zlepší také detekce tváří a očí, lepších výsledků se dočká také sledování tváře a stabilita tohoto sledování.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp
50letý motorkář nebyl úspěšný na sociálních sítích, a tak se rozhodl ze sebe pomocí softwaru vytvořit mladou motorkářku. Postupně nasbíral téměř 30 tisíc sledujících, nicméně lež má krátké nohy a všechno prasklo.
14.5.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram 28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram
Ve Spojených státech se 28letá žena vydávala ze středoškolačku a vnikla do školy, kde chtěla mezi mládeží nasbírat fanoušky pro svůj účet na sociální síti Instagram. Nedopadlo to pro ní zrovna dobře.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR
Před pár dny jsme vás informovali, že Nikon ukončil výrobu dvou objektivů pro DSLR a naznačil tak blížící se konec této koncepce ve svém výrobním programu. Nyní se ukazuje, že seznam se dále prodlužuje.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25 TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25
Máme tu další nový objektiv společnosti TTartisan. Tentokrát jde o 90mm model s velmi dobrou světelností F1,25. Kvůli vyšší hmotnosti dostal i závit pro stativ. S adaptéry je možné použít ho na mnoha různých systémech.
12.5.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR
Vypadá to, že nejen společnost Canon optimalizuje nabídku svých objektivů, což znamená postupné rušení modelů pro zrcadlovky. Nyní to vypadá, že s omezováním nabídky pro DSLR začíná také společnost Nikon.
11.5.2021, aktualita, Milan Šurkala