www.digimanie.cz
>
>
>

Nokia N9 bude pro český trh představena na Designblok 2011

Nokia N9 bude pro český trh představena na Designblok 2011
, , aktualita
Společnost Nokia se rozhodla uvést svou novou vlajkovou loď N9 ve velkém stylu. Oficiální uvedení proběhne na na největší designové události roku v České republice Designblok 2011 a Designblok Dreft Fashion Week.
K oblíbeným
reklama
Nokia N9 bude na český trh oficiálně uvedena již za pár dní. Stane se tak ve dnech od 4. října do 9. října na designové události Designblok 2011 a Designblok Dreft Fashion Week. Bude zde Nokia N9 Lab, kde pod vedením Maxima Velčovského, autorem workshopu, můžete navrhnout svou N9. Vítěz nejlepšího návrhu, kterého zvolí sami návštěvníci, si pak odnese skutečnou Nokii N9.

Dalším programem bude Nokia N9 Czech Fashion Selection, první módní přehlídka akce Designblok Dreft Fashion Week. Na té představí tři mladí návrháři, Ondřej Adámek, Radana Ivančic a Monika Drápalová modely, které nový telefon příjemně doplňují. Tato přehlídka začne v sobotu 8. října ve 13.00 v prostorách Obecního domu.

Připomeňme, že Nokia N9 je nový telefon, který by možná mohl potěšit i nejednoho fotografa. Je vyroben z jediného kusu polykarbonátu s AMOLED displejem odolným proti poškrábání. Objektiv s 28mm ohniskem potěší vynikající světelností F2,2, vypadá to však, že se už nedočkáme tak velkého snímače jako u předchozího modelu Nokia N8. Prodej začne v polovině října. 16GB varianta má doporučenou cenu 14.990 Kč, 64GB model pak 16.490 Kč. Další informace o akci najdete na stránce http://apps.facebook.com/nokia-fashion/.

Zdroj: TZ Nokia
Nejnovější články
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout
Bezpečnostní inženýři objevili zranitelnost v PTP komunikaci s fotoaparáty společnosti Canon, které pak lze hackersky napadnout. Prezentovali to např. na možnosti nainstalovat vyděračský ransomware. Canon už problém řeší.
15.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů