www.digimanie.cz
>
>
>

Nokia N9 bude pro český trh představena na Designblok 2011

Nokia N9 bude pro český trh představena na Designblok 2011
, , aktualita
Společnost Nokia se rozhodla uvést svou novou vlajkovou loď N9 ve velkém stylu. Oficiální uvedení proběhne na na největší designové události roku v České republice Designblok 2011 a Designblok Dreft Fashion Week.
K oblíbeným
reklama
Nokia N9 bude na český trh oficiálně uvedena již za pár dní. Stane se tak ve dnech od 4. října do 9. října na designové události Designblok 2011 a Designblok Dreft Fashion Week. Bude zde Nokia N9 Lab, kde pod vedením Maxima Velčovského, autorem workshopu, můžete navrhnout svou N9. Vítěz nejlepšího návrhu, kterého zvolí sami návštěvníci, si pak odnese skutečnou Nokii N9.

Dalším programem bude Nokia N9 Czech Fashion Selection, první módní přehlídka akce Designblok Dreft Fashion Week. Na té představí tři mladí návrháři, Ondřej Adámek, Radana Ivančic a Monika Drápalová modely, které nový telefon příjemně doplňují. Tato přehlídka začne v sobotu 8. října ve 13.00 v prostorách Obecního domu.

Připomeňme, že Nokia N9 je nový telefon, který by možná mohl potěšit i nejednoho fotografa. Je vyroben z jediného kusu polykarbonátu s AMOLED displejem odolným proti poškrábání. Objektiv s 28mm ohniskem potěší vynikající světelností F2,2, vypadá to však, že se už nedočkáme tak velkého snímače jako u předchozího modelu Nokia N8. Prodej začne v polovině října. 16GB varianta má doporučenou cenu 14.990 Kč, 64GB model pak 16.490 Kč. Další informace o akci najdete na stránce http://apps.facebook.com/nokia-fashion/.

Zdroj: TZ Nokia
reklama
Nejnovější články
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6 Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6
V září byl oznámen vývoj digitální zrcadlovky Nikon D6. Nyní se objevují další neoficiální údaje o technických specifikací připravovaného fotoaparátu. Měl by mít např. 24MPx full frame senzor a dotykový displej.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala