Nové firmwary Panasonicu pro Micro 4/3 systém

Nové firmwary Panasonicu pro Micro 4/3 systém
, , Aktualita
Panasonic uvolnil nové firmwary pro několik produktů svého Micro Four Thirds systému. Vylepšení se dočkaly fotoaparáty Lumix G1 a GH1, které by měly mít ještě lepší ostření. Úprav se dočkal i objektiv LUMIX G VARIO 45-200mm / F4.0-5.6 / MEGA O.I.S.
K oblíbeným
reklama
Panasonic dále vylepšuje svůj Micro Four Thirds systém. Fotoaparáty Lumix G1 a GH1 mají vylepšeno ostření při horších světelných podmínkách a upravena byla i stabilita nastavování expozice při použití s novým objektivem Leica 45mm F2.8 Macro. Firmware pro Lumix GH1 dále snižuje hlučnost s objektivem 20mm F1,7 pro vyšší kvalitu zvuku u videosekvencí. Firmware verze 1.4 pro G1 i verze 1.2 pro GH1 jsou nabízeny ke stažení na stránkách Panasonicu.Teleobjektiv LUMIX G VARIO 45-200mm / F4.0-5.6 / MEGA O.I.S. má také nový firmware, který zlepšuje výkon autofokusu objektivu při průběžném AFC ostření. U videosekvencí je rovněž vylepšen autofokus, optická stabilizace, zatímco se snížila hlučnost při přicloňování. Firmware verze 1.1 pro tento objektiv je již také uvolněn ke stažení.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala