Nové firmwary Panasonicu pro Micro 4/3 systém

Nové firmwary Panasonicu pro Micro 4/3 systém
, , Aktualita
Panasonic uvolnil nové firmwary pro několik produktů svého Micro Four Thirds systému. Vylepšení se dočkaly fotoaparáty Lumix G1 a GH1, které by měly mít ještě lepší ostření. Úprav se dočkal i objektiv LUMIX G VARIO 45-200mm / F4.0-5.6 / MEGA O.I.S.
K oblíbeným
reklama
Panasonic dále vylepšuje svůj Micro Four Thirds systém. Fotoaparáty Lumix G1 a GH1 mají vylepšeno ostření při horších světelných podmínkách a upravena byla i stabilita nastavování expozice při použití s novým objektivem Leica 45mm F2.8 Macro. Firmware pro Lumix GH1 dále snižuje hlučnost s objektivem 20mm F1,7 pro vyšší kvalitu zvuku u videosekvencí. Firmware verze 1.4 pro G1 i verze 1.2 pro GH1 jsou nabízeny ke stažení na stránkách Panasonicu.Teleobjektiv LUMIX G VARIO 45-200mm / F4.0-5.6 / MEGA O.I.S. má také nový firmware, který zlepšuje výkon autofokusu objektivu při průběžném AFC ostření. U videosekvencí je rovněž vylepšen autofokus, optická stabilizace, zatímco se snížila hlučnost při přicloňování. Firmware verze 1.1 pro tento objektiv je již také uvolněn ke stažení.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková