www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové firmwary pro Fujifilm X-Pro1, X-E1 a objektiv XF 35mm F1,4R

Nové firmwary pro Fujifilm X-Pro1, X-E1 a objektiv XF 35mm F1,4R
, , aktualita
Nové firmwary pro své fotoaparáty a objektivy uvolnila i společnost Fujifilm. Opraveny byly chyby u CSC fotoaparátů X-Pro1 a X-E1, byla jim přidána podpora XF 14mm F2,8R objektivu a vylepšen byl i XF 35mm F1,4R objektiv.
K oblíbeným
reklama
Společnost Fujifilm opravila pár chybiček svých fotoaparátů a rozšířila jejich kompatibilitu. U CSC fotoaparátu Fujifilm X-Pro1 můžete použít nový firmware verze 2.03. Ten přidává podporu objektivu XF 14mm F2.8R, dále vylepšuje výkon autofokusu za nejrůznějších světelných podmínek. Dále odstraňuje vznik neočekávaných pixelů v levém horním rohu při použití XF 18-55mm objektivu na středních ohniskových vzdálenostech.

Fujifilm X-E1 pak dostal nový firmware verze 1.04. I zde byla přidána podpora objektivu XF 14mm F2.8R, dále může být aktivní tlačítko závěrky při připojení externího mikrofonu nebo dálkového ovládání, rovněž byl zlepšen výkon autofokusu, odstraněn problém s XF 18-55mm objektivem a zlepšena byla také kvalita záznamu při použití stereo mikrofonu MIC-ST1. Objektiv XF 35mm F1.4R dostal nový firmware verze 2.02, který vylepšuje výkon autofokusu, k funkci je ale třeba mít nainstalovaný nejnovější firmware těla fotoaparátu, viz výše v2.03 u X-Pro1 a v1.04 u X-E1.

Zdroj: www.fujifilm.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE
Majitelé full frame CSC od Nikonu mají zatím omezený výběr nativních objektivů, mohou ale využít různé adaptéry. Nikon jim nabízí adaptér pro své DSLR objektivy, společnost Techart nyní přidává adaptér pro objektivy Sony FE.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R
Společnost Meike z Hongkongu představuje užitečné příslušenství pro full frame CSC fotoaparáty Canon EOS R a EOS RP. Jde o makro kroužky s délkou 11 a 18 mm, které mohou být použity i současně.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala