www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové firmwary pro Fujifilm X-Pro1, X-E1 a objektiv XF 35mm F1,4R

Nové firmwary pro Fujifilm X-Pro1, X-E1 a objektiv XF 35mm F1,4R
, , aktualita
Nové firmwary pro své fotoaparáty a objektivy uvolnila i společnost Fujifilm. Opraveny byly chyby u CSC fotoaparátů X-Pro1 a X-E1, byla jim přidána podpora XF 14mm F2,8R objektivu a vylepšen byl i XF 35mm F1,4R objektiv.
K oblíbeným
reklama
Společnost Fujifilm opravila pár chybiček svých fotoaparátů a rozšířila jejich kompatibilitu. U CSC fotoaparátu Fujifilm X-Pro1 můžete použít nový firmware verze 2.03. Ten přidává podporu objektivu XF 14mm F2.8R, dále vylepšuje výkon autofokusu za nejrůznějších světelných podmínek. Dále odstraňuje vznik neočekávaných pixelů v levém horním rohu při použití XF 18-55mm objektivu na středních ohniskových vzdálenostech.

Fujifilm X-E1 pak dostal nový firmware verze 1.04. I zde byla přidána podpora objektivu XF 14mm F2.8R, dále může být aktivní tlačítko závěrky při připojení externího mikrofonu nebo dálkového ovládání, rovněž byl zlepšen výkon autofokusu, odstraněn problém s XF 18-55mm objektivem a zlepšena byla také kvalita záznamu při použití stereo mikrofonu MIC-ST1. Objektiv XF 35mm F1.4R dostal nový firmware verze 2.02, který vylepšuje výkon autofokusu, k funkci je ale třeba mít nainstalovaný nejnovější firmware těla fotoaparátu, viz výše v2.03 u X-Pro1 a v1.04 u X-E1.

Zdroj: www.fujifilm.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech
Společnosti Olympus se finančně hodně daří, podařilo se jí opravdu velmi výrazným způsobem navýšit zisky. Zatímco příjmy rostly jen minimálně, zisk šel na násobky. To bohužel neplatí o divizi fotoaparátů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free
Fotobanka Getty Images mění možnosti licencování vložených fotografií. Už brzy nebude možné kupovat snímky v tradiční Rights-Managed licenci, která tu s námi byla mnoho desítek let. Nově budou k dispozici už jen Royalty-Free snímky.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala