www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu
, , aktualita
Nový APS-C CSC fotoaparát od Sony je na cestě, ale pravděpodobně nebude tím, co se původně očekávalo. Už nějakou dobu se ví, že má jít o vloggerský fotoaparát, nebude však náhradou nynější A6600.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vás informovali, že Sony chystá nový high-endový CSC fotoaparát s APS-C senzorem. Ukazuje se však, že možná půjde o něco trochu jiného, než se původně čekalo. Tehdy se mluvilo o tom, že nový model s možným označením A6700 bude více zaměřený na vloggery, a to se znovu potvrzuje. Vypadá to však, že bude mít jiné jméno a nebude nahrazovat A6600.
 
Sony A7c
 
Už několik dní se totiž objevují zprávy o tom, že neponese žádný z typických názvů A5x00, A6x00 a dokonce ani ne A7000. Má totiž jít o specializovaný high-endový vloggerský model, který založí úplně novou řadu podobně, jak se to stalo s kompaktem ZV-1, který je vloggerskou variantou řady Cyber-shot RX100. Podle posledních informací má mít kompaktní tělo ve stylu řady A5x00 bez hledáčku (což opět odpovídá tomu, že nemá nahrazovat hledáčkovou A6600) s plně otočným displejem a patrně tu najdeme 24MPx snímač a mechanickou stabilizaci. Původně se hovořilo o 32MPx čipu, takže ten se možná objeví až ve skutečném nástupci modelu A6600. To ale ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů