www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu
, , aktualita
Nový APS-C CSC fotoaparát od Sony je na cestě, ale pravděpodobně nebude tím, co se původně očekávalo. Už nějakou dobu se ví, že má jít o vloggerský fotoaparát, nebude však náhradou nynější A6600.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vás informovali, že Sony chystá nový high-endový CSC fotoaparát s APS-C senzorem. Ukazuje se však, že možná půjde o něco trochu jiného, než se původně čekalo. Tehdy se mluvilo o tom, že nový model s možným označením A6700 bude více zaměřený na vloggery, a to se znovu potvrzuje. Vypadá to však, že bude mít jiné jméno a nebude nahrazovat A6600.
 
Sony A7c
 
Už několik dní se totiž objevují zprávy o tom, že neponese žádný z typických názvů A5x00, A6x00 a dokonce ani ne A7000. Má totiž jít o specializovaný high-endový vloggerský model, který založí úplně novou řadu podobně, jak se to stalo s kompaktem ZV-1, který je vloggerskou variantou řady Cyber-shot RX100. Podle posledních informací má mít kompaktní tělo ve stylu řady A5x00 bez hledáčku (což opět odpovídá tomu, že nemá nahrazovat hledáčkovou A6600) s plně otočným displejem a patrně tu najdeme 24MPx snímač a mechanickou stabilizaci. Původně se hovořilo o 32MPx čipu, takže ten se možná objeví až ve skutečném nástupci modelu A6600. To ale ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery
Ricoh představil další generaci odolného kompaktu WG-7. Zůstává zde objektiv s 5× optickým zoomem a 20MPx snímač CMOS BSI. Novinkou je nicméně funkce webkamery díky podpoře USB Video Class 1.1.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem
Leica zařadila do svého výrobního programu i smartphone. Nese jméno Leitz Phone 1 a nabídne velký 1" snímač s rozlišením 20 megapixelů. Dokonce nabídne i speciální krytku objektivu, který má světelnost F1,9.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost
Mnohé zajímá budoucnost značky Nikon. Nyní se na Internetu objevily další zákulisní informace, které prozrazují, co se na nás chystá. Můžeme čekat nové objektivy i Z9, otazník visí nad low-endovou Z30.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června
Na Internetu se čím dál více objevují zvěsti o tom, že Nikon velmi brzy představí nový model s APS-C čipem. Původně se mluvilo o Z30, nyní to naopak vypadá na Zfc s retro vzhledem. A mělo by se tak stát už za dva týdny.
14.6.2021, aktualita, Milan Šurkala