www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu

Nové vloggerské APS-C Sony nenahradí A6600, založí novou řadu
, , aktualita
Nový APS-C CSC fotoaparát od Sony je na cestě, ale pravděpodobně nebude tím, co se původně očekávalo. Už nějakou dobu se ví, že má jít o vloggerský fotoaparát, nebude však náhradou nynější A6600.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vás informovali, že Sony chystá nový high-endový CSC fotoaparát s APS-C senzorem. Ukazuje se však, že možná půjde o něco trochu jiného, než se původně čekalo. Tehdy se mluvilo o tom, že nový model s možným označením A6700 bude více zaměřený na vloggery, a to se znovu potvrzuje. Vypadá to však, že bude mít jiné jméno a nebude nahrazovat A6600.
 
Sony A7c
 
Už několik dní se totiž objevují zprávy o tom, že neponese žádný z typických názvů A5x00, A6x00 a dokonce ani ne A7000. Má totiž jít o specializovaný high-endový vloggerský model, který založí úplně novou řadu podobně, jak se to stalo s kompaktem ZV-1, který je vloggerskou variantou řady Cyber-shot RX100. Podle posledních informací má mít kompaktní tělo ve stylu řady A5x00 bez hledáčku (což opět odpovídá tomu, že nemá nahrazovat hledáčkovou A6600) s plně otočným displejem a patrně tu najdeme 24MPx snímač a mechanickou stabilizaci. Původně se hovořilo o 32MPx čipu, takže ten se možná objeví až ve skutečném nástupci modelu A6600. To ale ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem Vaonis Hyperia: hvězdářský fotoaparát s 61MPx full frame čipem
Pokud máte rádi astrofotografii a opravdu hodně peněz na účtu, mohl by se vám líbit hvězdářský fotoaparát Vaonis Hyperia. Ten je vybaven full frame snímačem Sony s velmi vysokým rozlišením 61 megapixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala56 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala