www.digimanie.cz
>
>
>
>

Panasonic Lumix DMC-TZ50: TZ5 s Wi-Fi a sdílením fotografií přes internet

Panasonic Lumix DMC-TZ50: TZ5 s Wi-Fi a sdílením fotografií přes internet
, , aktualita
Nedávno byl představen nový digitální fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ5. Nyní přichází na svět jeho vybavenější verze TZ50 s Wi-Fi připojením a sdílením fotografií přes internet, např. Google Picasa.
K oblíbeným
reklama
Panasonic Lumix DMC-TZ50 má totožné technické parametry jako výchozí TZ5. Obsahuje tedy 9,1MPx CCD snímač, objektiv s 10× násobným optickým zoomem a rozsahem 28 - 280 mm. Nechybí podpora nahrávání HD videa, citlivostí až do ISO 6400 včetně mnoha pokročilých technologií. Rovněž design zůstal zachován. Na první pohled jsou fotoaparáty k nerozeznání.Novinkou u modelu TZ50 je však Wi-Fi připojení standardu 802.11b/g. Díky tomu je možno posílat fotografie ve Wi-Fi hotspotech na stránky sdílející pořízené fotografie. Zatím by takto měl fungoval Lumix Club a Google Picasa. Flickr zatím podporován není, ale předpokládá se, že by k jeho podpoře mohlo časem také dojít. Fotoaparát je k dispozici zatím pouze v Japonsku.

Zdroj: www.engadget.com, www.gizmodo.com
Nejnovější články
Tamron uvedl světelný 35-150mm F2.8-4 Di VC OSD Tamron uvedl světelný 35-150mm F2.8-4 Di VC OSD
V únoru oznámila společnost Tamron vývoj několika nových objektivů a jeden z nich se právě objevil. Jde o model 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD (A043). Ten nabídne účinnou optickou stabilizaci obrazu i odolnou konstrukci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100 Zeiss přichází s objektivem Otus 1.4/100
Zeiss přichází s dalším objektivem do řady Otus. Opět tu máme vynikající světelnost F1,4, tentokrát však s ohniskovou vzdáleností 100 mm. Novinka má nabízet výkony typické pro středoformátové objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
24.4.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala41 komentářů