Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Parrot DF7220 – Když fotoalbum již není v módě

, , aktualita
Parrot DF7220 – Když fotoalbum již není v módě
S fotorámečky se roztrhl pytel. Problémem je, že levné produkty pochází často od neznámých asijských výrobců a mají nízkou kvalitu. V poslední době se však fotorámečky staly součástí nabídky několika renomovaných společností, mezi které patří i Parrot.
Parrot DF7220 – Když fotoalbum již není v módě
Produkt Parrotu patří díky 7" LCD displeji o rozlišení 410 x 234 bodů mezi větší produkty. Vzhledem k tomu, že kolem displeje najdete široké okraje, fotorámečku pověšeného na stěně si všimne asi každý. Rámeček se dodává v bílé barvě, můžete si ale vybrat barvu pruhů, kterými je přední část Parrotu ozdobena. K dispozici je červená, světle zelená a modrá barva.
Kromě obvyklého mini USB rozhraní můžete až 300 snímků do rámečku nakopírovat i bezdrátově díky Bluetooth, což u podobných přístrojů nebývá obvyklé. Parrot je vybaven slotem na paměťové karty MMC a Secure Digital, takže stačí vyndat kartu z fotoaparátu, zasunout do rámečku a za několik sekund můžete obdivovat karibské pláže či velehory.Parrot DF7220 podporuje snímky ve formátu JPEG a GIF. Pokud používáte TIFF, budete muset fotky uložit v jednom z podporovaných formátů. Optimální je, pokud snímky předem upravíte na velikost displeje, ušetříte tak paměť. Výrobce slibuje, že rámeček pozná, zda je pověšen na výšku nebo na šířku a podle toho případně otočí obraz.Abyste nespotřebovávali zbytečně moc elektřiny, můžete si nastavit automatické zapínání a vypínání Parrotu. Příjemnou funkcí je i to, že rámeček dokáže změřit hladinu světla v okolí a podle toho se rozhodne, zda je den a někdo může mít zájem se na fotky dívat, či je noc a lidé spí.

Zařízení váží 480 gramů a jeho rozměry činí 208 x 62 x 22 mm. Rozměry displeje jsou 130 x 87 mm, jde tedy o poměr stran 10:15. Podle našich informací se Parrot DF7220 v České republice oficiálně neprodává.