Patriot uvedl odolné microSD karty EP Series High Endurance

Patriot uvedl odolné microSD karty EP Series High Endurance
, , aktualita
Společnost Patriot představuje nové paměťové karty microSDHC a microSDXC EP Series High Endurance. Ty slibují vysokou odolnost, přitom mají nabídnout i slušné výkony s přenosovými rychlostmi až do 95 MB/s.
K oblíbeným
reklama
V nabídce paměťových karet společnosti Patriot se objevují nové modely microSDHC a microSDXC EP Series High Endurance. Určeny jsou i do náročnějších podmínek, slibují odolnost vůči vodě, prachu a 5letou záruku. Vydrží v teplotách od -40 °C do +85 °C. K dispozici budou s kapacitami 32 GB (microSDHC), 64 a 128 GB (microSDXC). Ve všech třech případech mají rozhraní UHS-I, splňují standardy Class 10 a Video Class 30.
 
Patriot microSDXC EP High Endurance
 
Maximální přenosová rychlost čtení je 95 MB/s, u zápisu ale tuto hodnotu neznáme. Díky splnění standardu Video Class 30 by ale měla být vyšší než 30 MB/s. Výjimečně se udává i životnost a 32GB verze by měla nabídnout 48 TBW, tedy 1500 přepisů. U dalších kapacit jde o 96 TBW a 192 TBW. Ceny byly stanoveny na 330, 524, resp. 839 Kč s DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx
Samsung uvedl nový obrazový snímač pro telefony, ISOCELL HM3. Novinka je typu 1/1,33" a disponuje rozlišením 108 megapixelů při malých 0,8μm pixelech. Disponuje technologií Nonacell slučující 9 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev
Společnost Godox přichází s dalším novým studiovým světlem. Novinka v podobě modelu SZ200Bi přichází se zoomem, tedy možností měnit úhel svícení. Také zvládne nastavit barevnou teplotu od 2800 K do 6500 K.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře