Registrace: 4.9.2012
Komentářů: 250, score 0.6 | Svět hardware: 135/0.7 | Svět mobilně: 68/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.2.2019 s hodnocením +4:
Není nakonec APS­-C dobrý kompromis mezi tím vším? ;­-)
Komentář z 16.11.2019 s hodnocením +3:
On ten problém není ani tak ve fotoaparátech, ale zařízeních, na kterých se ty fotografie pak prohlíží. Nás co máme 22­"+ monitory, kde fotka z libovolného mobilu vypadá vždy katastrofálně ubývá. Proto dnes vlastně kvalitu nikdo neřeší, protože na 6­" displeji s totálně mimo barvami vypadá vlastně všechno stejně.

To je myslím to, s čím výrobci fotoaparátů nepočítali. Kvalita fotek z mobilů se nikdy nezlepší na úroveň DSLR, toho není třeba se obávat. Jenže to vlastně nikoho nezajímá.

Stejný problém měl například Microsoft ­(a po té i Samsung­) s Continuum ­(možnost připojit mobil k monitoru, klávesnici a myši jako jednoduchý počítač­). Nešlo jen o to, že první verze za moc nestála, to je dnes se vším. Zjistili že v USA již plno lidí PC monitor a klávesnici­/myš vůbec nemá, takže to nebylo k čemu připojit a proto se to nakonec neprosadilo. Jako vždy zrada nakonec přijde odjinud než se čekalo.
Komentář z 16.7.2019 s hodnocením +3:
Tak doufám, že bude i ne­-R a pak se to projeví na ceně staré verze :­-)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.10.2016 s hodnocením -6:
To je ta firma, co prodává telefony s předinstalovaným malwarem ? Já vím, že u krámu jako je Android je to jedno, ale stejně k tomu nemám žádnou důvěru.
Komentář z 4.5.2019 s hodnocením -5:
Jen tím potvrdili obavy vyplývající z tohoto typu licence. Obecně jej sice preferuji, protože pak získám všechny aktualizace ­(Office 365 a podobně­), nicméně podobné chování bude lidi nutit vyhledávat alternativy.

Na druhé straně někdy za to může i ­"nenažrané­" chování zákazníků. Microsoft nabízel v rámci Office 365 předplatného neomezené OneDrive úložiště. Někteří tam ale začli ukládat stovky TB nesmyslů, zřejmě testovali onu neomezenost :­-­) Nakonec to omezili na 1 TB.
Komentář z 3.10.2016 s hodnocením -4:
Vědomosti mám dostatečné, Android je největší technologický odpad posledních 20 let. iOS na tom není o moc lépe. Jediná použitelná platforma jsou Windows 10 Mobile, dříve ještě BlackBerry.