reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama
Registrace: 4.9.2012
Komentářů: 536, score 0.9 | Svět hardware: 151/0.8 | Svět mobilně: 69/0.1
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 21.12.2021 s hodnocením +6:
S fotoaparáty to nemá tedy mnoho společného. Většině lidí by nakonec stačila VGA kamera, hlavně že je to pak hodně barevné :­-)
Komentář z 17.3.2022 s hodnocením +5:
V sedmé minutě ta fotka proti oknu v pravém horním rohu. Z mobilu je tam značná aberace, snad čtvrtina šířky rámu okna. Srovnávat přeprocesované jpegy z mobilu s náhledovými z foťáku je další nesmysl. Jak už bylo několikrát řečeno, pokud fotku prohlížíte jen na displeji mobilu, je skoro jedno čím je to focené. Na něčem lepším rozdíl vinikne prakticky hned.
Komentář z 12.6.2022 s hodnocením +4:
Už ta první fotka přístavu s lodí je naprosto strašná. Ty domy jsou jak namalované vodovkami a to vše ještě za slunečného dne. Tohle má nahradit fotoaparáty? :­-)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.10.2016 s hodnocením -6:
To je ta firma, co prodává telefony s předinstalovaným malwarem ? Já vím, že u krámu jako je Android je to jedno, ale stejně k tomu nemám žádnou důvěru.
Komentář z 4.5.2019 s hodnocením -5:
Jen tím potvrdili obavy vyplývající z tohoto typu licence. Obecně jej sice preferuji, protože pak získám všechny aktualizace ­(Office 365 a podobně­), nicméně podobné chování bude lidi nutit vyhledávat alternativy.

Na druhé straně někdy za to může i ­"nenažrané­" chování zákazníků. Microsoft nabízel v rámci Office 365 předplatného neomezené OneDrive úložiště. Někteří tam ale začli ukládat stovky TB nesmyslů, zřejmě testovali onu neomezenost :­-­) Nakonec to omezili na 1 TB.
Komentář z 24.6.2020 s hodnocením -4:
Letošní ­(a nejen letošní­) prodeje prakticky čehokoli ­"zbytného­" budou masakr. Zatím to nevypadá, že se toho až tak moc stalo a všechny ty přehnané reakce vlád nezpůsobilo tolik škody. To se ukáže tak nejdříve koncem roku. U nás to bude o to horší, že nemáme Euro. Zatím je znehodnocení Kč jen o 10%, ale to nemohou dlouho udržet.

Stále zvažuju zda Sony A6400 a tři objektivy neprodat a pořídit rychle A7 III a alespoň dva objektivy, než cena vyroste. Zatím to pro mě ale nemá prakticky žádnou výhodu, menší rozměr a váha APS­-C systémů vyhrává a s F1.4 objektivem se fotit koncerty docela daří i za špatného světla :­-)