www.digimanie.cz
>
>
>

Zoner Photo Studio 17 v testu

Zoner Photo Studio 17 v testu
, , recenze
Zavítáme i do vod softwaru a dnes se podíváme na oblíbené Zoner Photo Studio, které přišlo na trh už ve verzi 17. Vývojáři vylepšili RAW modul, zapracovali i na vkládání klíčových slov. Jaká bude nová verze tohoto programu?
K oblíbeným
reklama
Po roce se opět objevila nová verze Zoner Photo Studia, nyní s číslovkou 17. Navazuje na úspěšné Photo Studio 16 a posouvá jej opět o kousek dál. Výčet novinek zahrnuje např. vylepšený RAW modul zejména co se týče práce s jasy a automatických úprav. Vývojáři měli zapracovat také na katalogu s možností hromadné úpravy klíčových slov. Nová verze by měla nabídnout také snazší sdílení snímků, editor dostal několik nových filtrů a novinkou jsou také profily pro nejrůznější objektivy. Dále bychom se měli dočkat lepší práce s mapou, rychlejšího importu a vyhledávání duplicitních snímků.

Zoner Photo Studio 17 krabice

U nové verze zmizela levnější varianta HOME a k dispozici je už nyní pouze v neořezané variantě (kdysi označená jako PRO). Za tu zaplatíte 1499 Kč, upgrade je pak za 799 Kč. Za krabicové balení zaplatíte v obou případech o 299 Kč více. Velkou zajímavostí je to, že nová verze se už nedodává na optickém disku, ale na praktické USB klíčence. Přeci jen dnes už optické mechaniky mizí z trhu a mnoho počítačů (zejména notebooků) jimi není vybaveno vůbec. Jaké tedy nové Photo Studio 17 je? Na to se podíváme na následujících stránkách. Ukážeme si, co nové Photo Studio 17 umí, jaké jsou změny a zaměříme se tedy zejména na novinky.


Zoner Photo Studio 17 USB disk 
reklama
Nejnovější články
Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750 Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750
Na internetu se začaly objevovat uniklé informace o tom, jak by měl vypadat nástupce digitální zrcadlovky Nikon D750. Ten by měl údajně nést jméno D770 nebo D790 a podporovat natáčení UHD 4K videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm
Street foto se obvykle fotí se širokoúhlejšími objektivy, jakýmsi standardem je zde 35mm ohnisková vzdálenost. Fotograf Evan Ranft to ale zkusil trochu jinak a na pouliční fotografie si vzal telezoom Sony FE 200-600mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500 Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip
Neoficiální zprávy hovoří o tom, že by se další generace vlajkových lodí od Samsungu mohla zbavit 12MPx senzoru pro hlavní fotoaparát a místo toho má dostat 108MPx senzor schopný 8K videozáznamu.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala