www.digimanie.cz
>
>
>

Zoner Photo Studio 17 v testu

Zoner Photo Studio 17 v testu
, , recenze
Zavítáme i do vod softwaru a dnes se podíváme na oblíbené Zoner Photo Studio, které přišlo na trh už ve verzi 17. Vývojáři vylepšili RAW modul, zapracovali i na vkládání klíčových slov. Jaká bude nová verze tohoto programu?
K oblíbeným
reklama
Po roce se opět objevila nová verze Zoner Photo Studia, nyní s číslovkou 17. Navazuje na úspěšné Photo Studio 16 a posouvá jej opět o kousek dál. Výčet novinek zahrnuje např. vylepšený RAW modul zejména co se týče práce s jasy a automatických úprav. Vývojáři měli zapracovat také na katalogu s možností hromadné úpravy klíčových slov. Nová verze by měla nabídnout také snazší sdílení snímků, editor dostal několik nových filtrů a novinkou jsou také profily pro nejrůznější objektivy. Dále bychom se měli dočkat lepší práce s mapou, rychlejšího importu a vyhledávání duplicitních snímků.

Zoner Photo Studio 17 krabice

U nové verze zmizela levnější varianta HOME a k dispozici je už nyní pouze v neořezané variantě (kdysi označená jako PRO). Za tu zaplatíte 1499 Kč, upgrade je pak za 799 Kč. Za krabicové balení zaplatíte v obou případech o 299 Kč více. Velkou zajímavostí je to, že nová verze se už nedodává na optickém disku, ale na praktické USB klíčence. Přeci jen dnes už optické mechaniky mizí z trhu a mnoho počítačů (zejména notebooků) jimi není vybaveno vůbec. Jaké tedy nové Photo Studio 17 je? Na to se podíváme na následujících stránkách. Ukážeme si, co nové Photo Studio 17 umí, jaké jsou změny a zaměříme se tedy zejména na novinky.


Zoner Photo Studio 17 USB disk 
Nejnovější články
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala