www.digimanie.cz
>
>

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně
, , aktualita
Občas se najdou velmi zajímavé nabídky na práci. Jeden z inzerátů poptávající fotografické služby pro jednu rodinu nabízí cestování po celém světě, platbu všech výloh a roční plat ve výši 80 tisíc britských liber.
reklama
Na serveru Perfocal se objevil velmi zajímavý inzerát. Lidé zde obvykle poptávají fotografické služby a jeden z inzerátů vzbudil nemalou pozornost. Jedna bohatá britská rodina, která si nepřála být jmenována, totiž měla rodinné fotografy, kteří s nimi cestovali po celém světě a fotili je. Z rodinných důvodů ale na začátku podzimu ukončili spolupráci a od té doby rodina hledá nového rodinného fotografa. A nabídka je to dosti zajímavá, byť pochopitelně i náročná. 
 
Maledivy
 
autor: Martin Falbisoner (CC BY-SA 4.0), přes Wikimedia Commons
 
Vyžaduje od fotografa značnou flexibilitu a schopnost kdykoli vyrazit s rodinou na cesty, přičemž může jít o zahraniční cesty až na dobu 3 měsíců. Fotograf také musí být schopen pracovat i okolo 10 hodin denně. Naproti tomu je mu slíbeno proplacení ubytování, stravy i cestovného. Dostane také 30 dní volna, nemocenskou, a to vše za plat 80 tisíc liber ročně (přes 2,3 milionu Kč ročně, tedy téměř 200 tisíc Kč za měsíc). Pokud bude nějaký uchazeč vybrán, bude muset podstoupit víkend z rodinou, aby se zjistilo, zda funguje vzájemná “chemie”. Pokud se fotograf osvědčí, rodina nevylučuje, že bude původně jednoletý kontrakt prodloužen na delší dobu.
 
V plánu je např. Velká cena Formule 1 v Monaku, návštěva Abú Zabí, potápění na Maledivách, slavnosti Mardi Gras v New Orelans, lyžování ve Val d´Isere nebo karneval v Riu de Janeiru. Pokud vás tento inzerát zaujal a máte alespoň 5letou praxi ve focení lifestylových snímků, můžete se ozvat. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Světelný full frame objektiv Meike MK 50mm F1.7 bude nově k dispozici i pro další CSC systémy. Stávající Sony FE doplňuje nově Canon RF a Nikon Z. Objektiv potěší poměrně malými kompaktními rozměry i hmotností.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9 Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9
Sony oznámilo, že si připravuje nové verze firmwarů pro své high-endové CSC fotoaparáty. Přinesou zejména vylepšení autofokusu, konkrétně ostření na oči, a to i ta zvířecí. Jen u A9 bude seznam změn čítat přes 30 položek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem
Jak jsme vás před pár dny informovali, OPPO mělo chystat smartphone s 10× optickým zoomem. Společnost vývoj takového smartphone opravdu potvrdila, lepší by zda bylo ale hovořit o hybridním zoomu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony uvádí software Imaging Edge Mobile Sony uvádí software Imaging Edge Mobile
Sony přichází s nástupcem mobilní aplikace PlayMemories Mobile a uvádí nový software Imaging Edge Mobile. Sjednocuje tak název s desktopovou aplikací Imaging Edge, která se také dočká několika vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X
Už jen necelý týden zbývá do uvedení nového high-endového CSC fotoaparátu značky Olympus s pravděpodobným názvem OM-D E-M1X. Výrobce tak uvolnil v pořadí už třetí teaser, který nyní upozorňuje na možnosti focení v přírodě.
19.1.2019, aktualita, Milan Šurkala