www.digimanie.cz
>
>

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně
, , aktualita
Občas se najdou velmi zajímavé nabídky na práci. Jeden z inzerátů poptávající fotografické služby pro jednu rodinu nabízí cestování po celém světě, platbu všech výloh a roční plat ve výši 80 tisíc britských liber.
K oblíbeným
reklama
Na serveru Perfocal se objevil velmi zajímavý inzerát. Lidé zde obvykle poptávají fotografické služby a jeden z inzerátů vzbudil nemalou pozornost. Jedna bohatá britská rodina, která si nepřála být jmenována, totiž měla rodinné fotografy, kteří s nimi cestovali po celém světě a fotili je. Z rodinných důvodů ale na začátku podzimu ukončili spolupráci a od té doby rodina hledá nového rodinného fotografa. A nabídka je to dosti zajímavá, byť pochopitelně i náročná. 
 
Maledivy
 
autor: Martin Falbisoner (CC BY-SA 4.0), přes Wikimedia Commons
 
Vyžaduje od fotografa značnou flexibilitu a schopnost kdykoli vyrazit s rodinou na cesty, přičemž může jít o zahraniční cesty až na dobu 3 měsíců. Fotograf také musí být schopen pracovat i okolo 10 hodin denně. Naproti tomu je mu slíbeno proplacení ubytování, stravy i cestovného. Dostane také 30 dní volna, nemocenskou, a to vše za plat 80 tisíc liber ročně (přes 2,3 milionu Kč ročně, tedy téměř 200 tisíc Kč za měsíc). Pokud bude nějaký uchazeč vybrán, bude muset podstoupit víkend z rodinou, aby se zjistilo, zda funguje vzájemná “chemie”. Pokud se fotograf osvědčí, rodina nevylučuje, že bude původně jednoletý kontrakt prodloužen na delší dobu.
 
V plánu je např. Velká cena Formule 1 v Monaku, návštěva Abú Zabí, potápění na Maledivách, slavnosti Mardi Gras v New Orelans, lyžování ve Val d´Isere nebo karneval v Riu de Janeiru. Pokud vás tento inzerát zaujal a máte alespoň 5letou praxi ve focení lifestylových snímků, můžete se ozvat. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala35 komentářů
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
20.5.2019, recenze, Milan Šurkala65 komentářů