Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně

, , aktualita
Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně
Občas se najdou velmi zajímavé nabídky na práci. Jeden z inzerátů poptávající fotografické služby pro jednu rodinu nabízí cestování po celém světě, platbu všech výloh a roční plat ve výši 80 tisíc britských liber.
Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně
Na serveru Perfocal se objevil velmi zajímavý inzerát. Lidé zde obvykle poptávají fotografické služby a jeden z inzerátů vzbudil nemalou pozornost. Jedna bohatá britská rodina, která si nepřála být jmenována, totiž měla rodinné fotografy, kteří s nimi cestovali po celém světě a fotili je. Z rodinných důvodů ale na začátku podzimu ukončili spolupráci a od té doby rodina hledá nového rodinného fotografa. A nabídka je to dosti zajímavá, byť pochopitelně i náročná. 
 
Maledivy
 
autor: Martin Falbisoner (CC BY-SA 4.0), přes Wikimedia Commons
 
Vyžaduje od fotografa značnou flexibilitu a schopnost kdykoli vyrazit s rodinou na cesty, přičemž může jít o zahraniční cesty až na dobu 3 měsíců. Fotograf také musí být schopen pracovat i okolo 10 hodin denně. Naproti tomu je mu slíbeno proplacení ubytování, stravy i cestovného. Dostane také 30 dní volna, nemocenskou, a to vše za plat 80 tisíc liber ročně (přes 2,3 milionu Kč ročně, tedy téměř 200 tisíc Kč za měsíc). Pokud bude nějaký uchazeč vybrán, bude muset podstoupit víkend z rodinou, aby se zjistilo, zda funguje vzájemná “chemie”. Pokud se fotograf osvědčí, rodina nevylučuje, že bude původně jednoletý kontrakt prodloužen na delší dobu.
 
V plánu je např. Velká cena Formule 1 v Monaku, návštěva Abú Zabí, potápění na Maledivách, slavnosti Mardi Gras v New Orelans, lyžování ve Val d´Isere nebo karneval v Riu de Janeiru. Pokud vás tento inzerát zaujal a máte alespoň 5letou praxi ve focení lifestylových snímků, můžete se ozvat.