www.digimanie.cz
>
>

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně

Rodina hledá fotografa na inzerát, plat 80 tisíc liber ročně
, , aktualita
Občas se najdou velmi zajímavé nabídky na práci. Jeden z inzerátů poptávající fotografické služby pro jednu rodinu nabízí cestování po celém světě, platbu všech výloh a roční plat ve výši 80 tisíc britských liber.
K oblíbeným
reklama
Na serveru Perfocal se objevil velmi zajímavý inzerát. Lidé zde obvykle poptávají fotografické služby a jeden z inzerátů vzbudil nemalou pozornost. Jedna bohatá britská rodina, která si nepřála být jmenována, totiž měla rodinné fotografy, kteří s nimi cestovali po celém světě a fotili je. Z rodinných důvodů ale na začátku podzimu ukončili spolupráci a od té doby rodina hledá nového rodinného fotografa. A nabídka je to dosti zajímavá, byť pochopitelně i náročná. 
 
Maledivy
 
autor: Martin Falbisoner (CC BY-SA 4.0), přes Wikimedia Commons
 
Vyžaduje od fotografa značnou flexibilitu a schopnost kdykoli vyrazit s rodinou na cesty, přičemž může jít o zahraniční cesty až na dobu 3 měsíců. Fotograf také musí být schopen pracovat i okolo 10 hodin denně. Naproti tomu je mu slíbeno proplacení ubytování, stravy i cestovného. Dostane také 30 dní volna, nemocenskou, a to vše za plat 80 tisíc liber ročně (přes 2,3 milionu Kč ročně, tedy téměř 200 tisíc Kč za měsíc). Pokud bude nějaký uchazeč vybrán, bude muset podstoupit víkend z rodinou, aby se zjistilo, zda funguje vzájemná “chemie”. Pokud se fotograf osvědčí, rodina nevylučuje, že bude původně jednoletý kontrakt prodloužen na delší dobu.
 
V plánu je např. Velká cena Formule 1 v Monaku, návštěva Abú Zabí, potápění na Maledivách, slavnosti Mardi Gras v New Orelans, lyžování ve Val d´Isere nebo karneval v Riu de Janeiru. Pokud vás tento inzerát zaujal a máte alespoň 5letou praxi ve focení lifestylových snímků, můžete se ozvat. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii
V rozhovoru pro Imaging Resource se manažer společnosti Sony Kenji Tanaka rozhovořil o budoucnosti fotoaparátů Sony. Slíbil příchod high-endového APS-C modelu i větší nástup výpočetní fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
21.3.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
21.3.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala