rskf

Registrace: 31.1.2019
Komentářů: 5, score 3.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 22.2.2019 s hodnocením +4:
tak to jsi asi nepochopil jak se věci mají, výrobce ajfounu je kult, tudíž je docela možné se dočíst, že ajfoun vyletěl na Měsíc, tam si otevřel rybičky a pivo a nakrájel chleba, protože ajfoun je i lepší na otevírání konzerv a lahví než otvírák a lepší na krájení než nůž, a pak přiletěl na Zem přímo do cuprtína na infinity lůp kde ho zvedl náhodně jdoucí majitel. a voni tomu uvěří
Komentář z 22.2.2019 s hodnocením +3:
Tak pokud ti nevadí lhaní si sobě a svému okolí že jsi fotograf, protože tímto nejsi, a stáváš se mobilistou, tak dávám bod.
Komentář z 1.2.2019 s hodnocením +2:
Myslím že na vině je celkový úpadek fotografie způsobený sociálními sítěmi. Těch fotek je všude kolem nás už tolik, že to nejde vstřebat, ani s řádově lepším snímkem ­(technicky i umělecky­) se nedá skoro nikde prosadit, a pak mi vysvětlete proč bych měl kupovat drahé přístroje. Sám fotím pro radost foťákem ­(hodně obyčejným, ne telefonem­). Nemám skoro žádnou motivaci si kupovat něco drahé, jednu výbavu už jsem měl a prodal jsem ji, důvodem nebyl telefon, nýbrž moje zjištění že už je mi zatěžko přístroj vůbec nabíjet, natož s ním chodit ve volném čase ­(který je snad to nejdražší co máme­) ven a věnovat se činnosti kterou naprosto drtivá většina lidí co znám neocení, nepochopí. Jinak i na tomto serveru jsou k dohledání diskuse jak jsme si ve zlatých časech fototechniky ­(2006­-7­) představovali budoucnost foťáků ­- tak budoucnost dle našich představ prý měla patřit ultrazoomům, pak zrcadlovkám a bůhvíčemu ještě. O telefonech řeč prakticky nebyla. Takže já bych řekl že v nejbližší době budou foťáky strmě padat a situace se změní až když přestanou být v módě fotomobily, respektive výstupy z nich.

Nejméně přínosné komentáře