Registrace: 12.7.2012
Komentářů: 408, score 1.4 | Svět mobilně: 4/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.6.2019 s hodnocením +9:
To tě někdo hacknul nebo sis otevřel flašku?
Komentář z 24.5.2019 s hodnocením +9:
Odpovězme: Ano, ta cena je vzhledem k schopnostem vynikající. Odpovídající modely od Hasselbladu a PhaseOne jsou podstatně neohrabanější a stojí od 900 tisíc nahoru. Kvalita výstupu je monumentální, a cena víc než adekvátní vzhledem k tomu, že ten foťák bude používaný top profíkem fakturujícím si za zakázku desetitisíce, a fotky budou používané na náročné profesionální využití. Těch pár zbohatlických hobíků, co si to koupí pro radost, se s cenou trápit nebude, a ti co nedokážou myslet mimo svého písečku metr na metr se o takový přístroj vůbec nemusí zajímat, není pro ně určený.
Komentář z 5.6.2019 s hodnocením +7:
Vztahovačný, agresivní, nelogický ­- já jen, že pouze díky tobě to tady vypadá že Canon obhajují exoti a vyšinutci. Přitom tvá oblíbená značka má na své straně dost argumentů, kterými bys jakoukoliv kritiku mohl inteligentně a slušně kontrovat. Místo toho se tady jen zesměšňuješ ­- ale chápu, potřeba vybít si vztek v krytu za anonymitou internetu je mocná.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 23.8.2016 s hodnocením -3:
Další důkaz že s levnými zrcadlovkami velcí hráči do budoucna nepočítají. Zatím se prodávají, v pořádku, ale ­"nový­" model stejně jako u Canonu přidává jen konektivitu pro generaci sociálních sítí. Marketingově velice rozumné, do levných zrcadlovek nemůže CaNi pumpovat víc technologií pokud chce prodávat vyšší třídy jako 5xxx. Příštího modelu se pravděpodobně už ani nedočkáme, Nikon má nejvyšší čas uvést APS­-C CSC systém který tyhle levné stroje nahradí, a vzhledem k tomu že se seriózně mluví o tom že systém 1 definitivně zařízli, bude asi něco za dveřmi.
Komentář z 19.6.2019 s hodnocením -2:
A co ovlivní prodeje že všeho nejvíc? Schopnější konkurence. Dokud DSLR Olympusu neměly tak velký technický rozdíl vůči konkurenci, systém rostl, používal se, a vývoj se vyplatil. Jak technika narazila na limity, museli na to jinak a 4­/3 dál nehnali, nemělo to smysl. Co kdyby Olympus byl jednička na trhu, lepší zrcadlovky by neexistovaly, prodával by se ten systém dál? Velmi pravděpodobně ano. Bylo to hlavně o schopnostech konkurentů, v okamžiku kdy CaNikon dokázal nabídnout amatérské zrcadlovky levněji, a s lepšími parametry, byl osud 4­/3 zpečetěn.
Komentář z 4.1.2019 s hodnocením -2:
Tak pokud se musíš ptát...