www.digimanie.cz
>
>

Samsung pro bezzrcadlovky připravil Wi-Fi akci, která se jen tak neopakuje

Samsung pro bezzrcadlovky připravil Wi-Fi akci, která se jen tak neopakuje
, , inzerce
Chcete být opravdu mobilní a fotit jako nikdy před tím? Teď máte jedinečnou možnost! Leader na trhu bezzrcadlovek, společnost Samsung, reaguje na prudce rostoucí oblibu tohoto segmentu fotoaparátů a nabízí stále širší portfolio řady NX.
K oblíbeným
Redakce Digimanie není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.

Ta u všech svých modelů nabízí vynikající obraz v kvalitě zrcadlovky při zachování rozměrů a snadného ovládání kompaktu. Samsung jako první představil CSC fotoaparát s rozměrným APS-C snímačem, který je výrazně větší než konkurenční typy snímačů a nabízí tak obrazovou kvalitu zrcadlovky v kompaktním těle. Zároveň modely NX podporují technologii i-Function u výměnných objektivů, jejichž nabídka se neustále rozrůstá.

Prvenství však nekončí. Letos Samsung přišel s další revoluční novinkou – vestavěným Wi-Fi do systémových fotoaparátů a je tak jediný, kdo nabízí ucelený Eco-Systém Wi-Fi napříč všemi kategoriemi (nejen u fotoaparátů, ale také u mobilních telefonů, tabletů, televizí, nebo produktů z oblasti IT). S pomocí této technologie již není třeba být neustále u PC. Když chcete snímky upravovat nebo sdílet, tak to jednoduše můžete udělat okamžitě po pořízení snímků.
 


Wi-Fi jako progresivní technologie na okamžité šíření fotek

Fotoaparáty řady NX jsou předurčeny k rychlému sdílení fotografií s ostatními uživateli nejen na sociálních sítích. Pomocí Mobile Link lze přístroj propojit s chytrými telefony s OS Android nebo iOS od různých výrobců. Sdílení však není jediným atributem tohoto unikátního Wi-Fi tlačítka, zejména je to pak bezpečná záloha fotografií na cloudovém úložišti nebo jiné periferii.

Další rozměr využití funkce Wi-Fi spočívá v možnosti ovládání přístroje na dálku. Pomocí tabletu nebo smartphonu a speciální aplikace si vytvoříte „dálkový ovladač“ ke svému fotoaparátu, můžete jej použít jako vzdálený hledáček, anebo jako tlačítko závěrky. To ocení zejména autoři autoportrétů či skupinových fotek.Pro rozšíření povědomí o výhodách Wi-Fi při fotografování Samsung připravil jedinečnou akci, která nabízí ke všem modelům řady NX také tablety Galaxy TAB 2 za pouhou 1 Kč. Využijte i vy všech výhod, které technologie Wi-Fi přináší a upravujte a sdílejte své fotky okamžitě, kde budete chtít.
reklama
Nejnovější články
Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT
Venus Optics přichází s novým pevným objektivem pro systém Micro Four Thirds. Jde o model Laowa 17mm F/1.8 MFT a má být světelným lehce širokoúhlým objektivem. Navíc potěší velmi kompaktní stavbou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF
Tokina přichází s aktualizovanou verzí svého oblíbeného 11-16mm objektivu. Novinka nese název atx-i 11-16mm F2.8 CF a je lépe optimalizována nejen na pořizování fotografií, ale také natáčení videosekvencí.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem
Olympus představuje nové stylové CSC v podání modelu PEN E-PL10. Tento fotoaparát podporuje natáčení UHD 4K videa, má také o 180° otočný displej pro selfie. Umí nový AP (Advanced Photo) režim pro snazší focení kreativních snímků.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře