www.digimanie.cz
>
>

Samsung pro bezzrcadlovky připravil Wi-Fi akci, která se jen tak neopakuje

Samsung pro bezzrcadlovky připravil Wi-Fi akci, která se jen tak neopakuje
, , inzerce
Chcete být opravdu mobilní a fotit jako nikdy před tím? Teď máte jedinečnou možnost! Leader na trhu bezzrcadlovek, společnost Samsung, reaguje na prudce rostoucí oblibu tohoto segmentu fotoaparátů a nabízí stále širší portfolio řady NX.
K oblíbeným
Redakce Digimanie není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.

Ta u všech svých modelů nabízí vynikající obraz v kvalitě zrcadlovky při zachování rozměrů a snadného ovládání kompaktu. Samsung jako první představil CSC fotoaparát s rozměrným APS-C snímačem, který je výrazně větší než konkurenční typy snímačů a nabízí tak obrazovou kvalitu zrcadlovky v kompaktním těle. Zároveň modely NX podporují technologii i-Function u výměnných objektivů, jejichž nabídka se neustále rozrůstá.

Prvenství však nekončí. Letos Samsung přišel s další revoluční novinkou – vestavěným Wi-Fi do systémových fotoaparátů a je tak jediný, kdo nabízí ucelený Eco-Systém Wi-Fi napříč všemi kategoriemi (nejen u fotoaparátů, ale také u mobilních telefonů, tabletů, televizí, nebo produktů z oblasti IT). S pomocí této technologie již není třeba být neustále u PC. Když chcete snímky upravovat nebo sdílet, tak to jednoduše můžete udělat okamžitě po pořízení snímků.
 


Wi-Fi jako progresivní technologie na okamžité šíření fotek

Fotoaparáty řady NX jsou předurčeny k rychlému sdílení fotografií s ostatními uživateli nejen na sociálních sítích. Pomocí Mobile Link lze přístroj propojit s chytrými telefony s OS Android nebo iOS od různých výrobců. Sdílení však není jediným atributem tohoto unikátního Wi-Fi tlačítka, zejména je to pak bezpečná záloha fotografií na cloudovém úložišti nebo jiné periferii.

Další rozměr využití funkce Wi-Fi spočívá v možnosti ovládání přístroje na dálku. Pomocí tabletu nebo smartphonu a speciální aplikace si vytvoříte „dálkový ovladač“ ke svému fotoaparátu, můžete jej použít jako vzdálený hledáček, anebo jako tlačítko závěrky. To ocení zejména autoři autoportrétů či skupinových fotek.Pro rozšíření povědomí o výhodách Wi-Fi při fotografování Samsung připravil jedinečnou akci, která nabízí ke všem modelům řady NX také tablety Galaxy TAB 2 za pouhou 1 Kč. Využijte i vy všech výhod, které technologie Wi-Fi přináší a upravujte a sdílejte své fotky okamžitě, kde budete chtít.
reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0 Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0
Canon má i s omezenou nabídkou full frame CSC fotoaparátů docela solidní úspěchy. Aby přilákal ještě více zákazníků, vyvíjí spoustu nových objektivů a v laboratořích se objevily i dva telezoomy včetně RF 120-700mm f/4.5-8.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex
Společnost DxO má nyní pod palcem set pluginů Nik a uvádí novou generaci Nik Collection 3. Přináší např. snazší přepínání mezi pluginy, nedestruktivní úpravy a také nový plugin Perspective Efex.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
3.6.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
2.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů