Samsung uvádí odolné paměťové karty EVO Plus a PRO Plus

Samsung uvádí odolné paměťové karty EVO Plus a PRO Plus
, , aktualita
Samsung inovoval nabídku svých paměťových karet a přišel s odolnými verzemi svých řad EVO Plus a PRO Plus. Nabízet se budou v kapacitách až 256 GB a mají potěšit zejména svou vysokou výdrží.
K oblíbeným
reklama
V nabídce paměťových karet společnosti Samsung máme nové SDHC a SDXC modely EVO Plus a PRO Plus. Obě řady jsou zaměřeny na tvůrce obrazového obsahu, řada PRO Plus zejména na ty profesionální. V zásadě se ale karty příliš neliší. Obě jsou určeny pro záznam a práci s Full HD i 4K videosekvencemi a slibují také vysokou životnost. Mají 7 systémů ochrany, resp. věcí, proti kterým jsou odolné. Nevadí jim voda, vysoká teplota, rentgen, magnety, vysoké přetížení a nově také nárazy a opotřebení.
 
Samsung SDXC Pro Plus a EVO Plus
 
Samsung tak slibuje, že karta přežije 72 hodin ve slané vodě v hloubce 1 metru, má zvládnout pracovní teploty -25 °C až +85 °C (skladovací od -40 °C), rentgen do 100 mGy, magnety do 15 tisíc Gaussů, přetížení do 1500 G, pád z 5 metrů a 10000 cyklů vyjmutí. Samsung si věří a na karty poskytuje 10letou záruku.
 
Obě dvě řady se nabízí v kapacitách od 32 GB do 256 GB a mají rozhraní UHS-I. Všechny varianty EVO Plus hovoří o přenosových rychlostech do 100 MB/s, ale konkrétně se nehovoří ani o čtení ani o zápisu. 32GB a 64GB verze EVO Plus splňují Class 10 a UHS-I U1, vyšší kapacity 128 GB a 256 GB umí UHS-I U3. U PRO Plus mají všechny variantu podporu Class 10 a UHS-I U3 a Samsung už hovoří i o konkrétních přenosových rychlostech. U sekvenčního čtení je to 100 MB/s, u zápisu pak 90 MB/s. Výjimkou je pouze 32GB varianta s 60 MB/s.
 
Ceny byly stanoveny u řady EVO Plus na $7 (32GB), $13 (64GB), $20 (128GB) a $40 (256GB). V případě PRO Plus je to v pořadí těchto kapacit $10, $17, $25 a $50.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX Irix uvádí objektiv 45mm F1.4 pro středoformát Fujifilm GFX
Společnost Irix přichází s dalším novým objektivem. Tentokrát jde o novinku určenou pro středoformátový systém Fujifilm GFX. Objektiv 45mm F1.4 tak nabídne opravdu velmi malou hloubku ostrosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami Umělec si ve zpomalených záběrech rozbíjí o obličej balónky s barvami
Vysokorychlostní kamera umožnila umělci jménem Ben Ouaniche zachytit balónky naplněné tekutými barvami, které si nechal rozbíjet o obličej. Ve videu je možné vidět míchání jednotlivých barev ve zpomalených záběrech.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Canon přiznává, že EOS R5 má 8K video hlavně kvůli marketingu Canon přiznává, že EOS R5 má 8K video hlavně kvůli marketingu
Takeshi Tokura poskytl rozhovor pro server Toyo Keizai, kde přiznal jednu zajímavou věc. 8K videosekvence u full frame CSC fotoaparátu Canon EOS R5 byly především marketingovým tahákem. Canon chtěl být prvním s 8K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery
Další novinkou od společnosti Godox je LED světlo CL10. To je určeno zejména pro youtubery a jiné influencery, kterým nabízí mnoho různých barevných efektů. Je libo blesky, svíčku, oheň nebo policejní sirénu?
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samyang představil širokoúhlý 14mm T3.1 Mark II VDSLR Samyang představil širokoúhlý 14mm T3.1 Mark II VDSLR
Společnost Samyang představila druhou generaci svých objektivů VDSLR pro natáčení videa. Původní čtveřici ohlášených objektivů nyní rozšiřuje pátý model, extrémně širokoúhlý objektiv 14mm T3.1 Mark II.
21.1.2021, aktualita, Milan Šurkala