www.digimanie.cz
>
>

Se snowboardistou se utrhla lavina, celé to natočil na kameru

Se snowboardistou se utrhla lavina, celé to natočil na kameru
, , aktualita
25letý Maurice Kervin měl hodně štěstí. Při snowboardingu v Coloradu se s ním totiž utrhla lavina. Naštěstí se mu nic vážného nestalo a celou příhodu dokonce i natočil na akční kameru. Uvidíme tak, jak to vlastně celé probíhá.
K oblíbeným
reklama
Laviny mohou být pěkně nebezpečné a jen v USA ročně v průměru zabijí téměř tři desítky lidí. Jedním z nim mohl být i 25letý Maurice Kervin, který se rozhodl sjet na snowboardu horu u Loveland Pass v Summit County v Coloradu. Podmínky se zdály být dobré, ale nakonec se ukázalo, že vše zdaleka nebylo tak růžové. Chvíli poté, co se rozjel, se objevily praskliny na sněhu a s Mauricem se utrhla lavina.
 
 
Naštěstí byl na něco takového připraven a měl lavinový batoh. Ten je vybaven nafukovacím polštářem, který se může v případě potřeby nafouknout a zvýšit tak pravděpodobnost, že člověk zůstane na povrchu a lavina ho nezasype. Mauricovi se tak nic vážného nestalo a celou událost navíc natočil na akční kameru. My se tak nyní můžeme podívat, jak celé to utrhnutí laviny vypadá z pohledu člověka, který je přímo "v tom".
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams
Leica představila další limitovanou edici svého fotoaparátu, která pro tentokrát vzdává hold Hollywoodu. Jde o kompaktní model Q2 Daniel Craig x Greg Williams, který kombinuje černou a zlatou barvu.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony údajně chystá 1" snímač pro telefony Sony údajně chystá 1" snímač pro telefony
Snímače pro telefony jsou v poslední době stále čím dál tím větší a Sony si podle posledních úniků chystá dokonce 1" senzor IMX800. Tím by měl překonal i nový velký Samsung ISOCELL GN2 typu 1/1,2".
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Harman uvedl kinofilmový kompakt EZ-35 Harman uvedl kinofilmový kompakt EZ-35
Společnost Harman, která vyrábí např. známé filmy Ilford, přichází na trh s novým kinofilmovým kompaktem EZ-35. Nepůjde o jednorázový fotoaparát, tento totiž nabídne možnost vyměnit film za jiný a šetří tak životní prostředí.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sigma uvedla kompaktní objektiv 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary Sigma uvedla kompaktní objektiv 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary
Sigma uvádí na trh nový světelný zoom 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary. Ten má přinést mnohem kompaktnější rozměry a nižší hmotnost než varianta 24-70mm. Přesto slibuje excelentní optické výsledky.
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala