www.digimanie.cz
>
>

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu
, , aktualita
Stačí pár úspěšných fotografií na internetu a hned se zvedne zájem. Toho se dočkali majitelé farmy v Ontariu. Několik virálních fotografií na Instagramu způsobilo hotovou apokalypsu a lidé sem začali jezdit po desetitisících.
reklama
Majitelé farmy Bogle Seeds s velkými poli slunečnic otevřeli svá pole 20. července fotografům pro pořizování fotografií, přičemž vybírali $7,50 za vstup. Podobnou akci měli i před třemi lety a osvědčilo se to. Letos se ale stala hotová pohroma. Několik fotografií z prvních dní se stalo velmi úspěšnými na Instagramu a lidé si tak naplánovali výlet na farmu, aby si zde rovněž pořídili podobné pěkné snímky. V sobotu 28. července už bylo jasno, že se něco děje. Od ranních hodin se v okolí začalo objevovat nebývale vysoké množství aut.
 

Příspěvek sdílený Nicole (@niccahh),

 
Mnozí později ani nezaplatili vstupné a ignorovali požadavky pořadatelů, kterých zde bylo osm. Parkoviště totiž pojalo maximálně asi jen kolem 300 aut (v minulosti bylo málokdy plné více než ze třetiny), nicméně tohoto dne se zde stály i kilometrové fronty a předpokládá se, že počet aut se pohyboval kolem 7000, počet návštěvníků už tak rostl do desetitisíců. Farmáři tak zavolali na pomoc policii, neboť někteří selfíčkáři dokonce začali být agresivní a vyhrožovali, když se je bezmocní pořadatelé snažili trochu umravnit a zabránit jim svým focením ničení polí.
 
Už ve 2 odpoledne byli nuceni příliv lidí zastavit a příjezdovou cestu k farmě úplně uzavřít. V neděli to bylo podobné a jen se snažili zabránit dalšímu vjezdu, nicméně i po několik dalších dní mnoho lidí parkuje svá auta po okolí a i přes zákazy vstupuje do polí. Marlene Bogleová, majitelka farmy, se už nechala slyšet, že slunečnice vždy milovala, ale nyní je kvůli maniakům ze sociálních sítí nemůže ani vystát. Farmu pro veřejnost už navždy uzavřeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Adobe ukázal Moving Stills: AI vytváří prostorové video z fotky Adobe ukázal Moving Stills: AI vytváří prostorové video z fotky
Na konferenci Adobe MAX představila společnost také technologie, které má ve vývoji. Zajímavostí jsou např. Moving Stills, kdy systém pomocí umělé inteligence a zdrojové fotografie vytvoří video s iluzí pohybu v prostoru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy
Kickstarter nepřináší vždy úspěšné projekty. Jedním z obrovských neúspěchů je společnost net SE, která oživovala objektivy Meyer Optik Görlitz nebo Oprema Jena. Společnost nicméně zbankrotovala a lidé neuvidí ani peníze ani objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Maličký fotoaparát TinyMOS NANO1 pro astrofotografii Maličký fotoaparát TinyMOS NANO1 pro astrofotografii
TinyMOS představuje druhou generaci maličkého fotoaparátu určeného dle tvůrců zejména pro astrofotografii. Proti předchůdci je výrazně menší a lehčí, rozumí si také se dvěma různými bajonety pro objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony oficiálně uvádí nové čipy, 1/3" až středoformát Sony oficiálně uvádí nové čipy, 1/3" až středoformát
Společnost Sony zveřejnila seznam nových snímačů pro smartphony, kompakty, CSC i DSLR. Najdeme mezi nimi novinky využívající klasickou technologii FSI, ale i modernější BSI a pochopitelně i vrstvené snímače.
18.10.2018, aktualita, Milan Šurkala20 komentářů
Yashica Y35 digiFilm je dle uživatelů příšerný fotoaparát Yashica Y35 digiFilm je dle uživatelů příšerný fotoaparát
Loni touto dobou byl oznámen fotoaparát Yashica Y35 digiFilm, do kterého se vkládaly jakési digitální filmy. Ty ovlivňovaly, jak se daná fotka převede do JPEGu. Dle uživatelů je ale kvalita fotoaparátů naprosto žalostná.
18.10.2018, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů