www.digimanie.cz
>
>

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu
, , aktualita
Stačí pár úspěšných fotografií na internetu a hned se zvedne zájem. Toho se dočkali majitelé farmy v Ontariu. Několik virálních fotografií na Instagramu způsobilo hotovou apokalypsu a lidé sem začali jezdit po desetitisících.
reklama
Majitelé farmy Bogle Seeds s velkými poli slunečnic otevřeli svá pole 20. července fotografům pro pořizování fotografií, přičemž vybírali $7,50 za vstup. Podobnou akci měli i před třemi lety a osvědčilo se to. Letos se ale stala hotová pohroma. Několik fotografií z prvních dní se stalo velmi úspěšnými na Instagramu a lidé si tak naplánovali výlet na farmu, aby si zde rovněž pořídili podobné pěkné snímky. V sobotu 28. července už bylo jasno, že se něco děje. Od ranních hodin se v okolí začalo objevovat nebývale vysoké množství aut.
 

Příspěvek sdílený Nicole (@niccahh),

 
Mnozí později ani nezaplatili vstupné a ignorovali požadavky pořadatelů, kterých zde bylo osm. Parkoviště totiž pojalo maximálně asi jen kolem 300 aut (v minulosti bylo málokdy plné více než ze třetiny), nicméně tohoto dne se zde stály i kilometrové fronty a předpokládá se, že počet aut se pohyboval kolem 7000, počet návštěvníků už tak rostl do desetitisíců. Farmáři tak zavolali na pomoc policii, neboť někteří selfíčkáři dokonce začali být agresivní a vyhrožovali, když se je bezmocní pořadatelé snažili trochu umravnit a zabránit jim svým focením ničení polí.
 
Už ve 2 odpoledne byli nuceni příliv lidí zastavit a příjezdovou cestu k farmě úplně uzavřít. V neděli to bylo podobné a jen se snažili zabránit dalšímu vjezdu, nicméně i po několik dalších dní mnoho lidí parkuje svá auta po okolí a i přes zákazy vstupuje do polí. Marlene Bogleová, majitelka farmy, se už nechala slyšet, že slunečnice vždy milovala, ale nyní je kvůli maniakům ze sociálních sítí nemůže ani vystát. Farmu pro veřejnost už navždy uzavřeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Ceny EISA pro CEWE, Fujifilm, Panasonic a Sigmu Ceny EISA pro CEWE, Fujifilm, Panasonic a Sigmu
Ne všechny značky měly v letošních cenách EISA Awards 2018-2019 velký úspěch, nicméně i jeden titul potěší. Společnosti Panasonic a Fujifilm tak dostaly cenu pro své CSC fotoaparáty, Sigma pak za objektiv a CEWE za fotoknihu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dvě ceny EISA Awards 2018-2019 pro Nikon a Tamron Dvě ceny EISA Awards 2018-2019 pro Nikon a Tamron
Úspěchy v letošní anketě EISA Awards 2018-2019 zaznamenaly se dvěma oceněními i společnosti Nikon a Tamron. V případě té první šlo o zrcadlovku a objektiv, u Tamronu pak nepřekvapivě o dva objektivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon získal 4 ocenění EISA Awards 2018-2019 Canon získal 4 ocenění EISA Awards 2018-2019
Druhou nejúspěšnější značkou v letošních cenách EISA Awards 2018-2019 se stal Canon. Ten získal celkem čtyři hodnotná ocenění za některé ze svých CSC, za zrcadlovku, objektiv a také i za externí blesk.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sony 5násobným vítězem EISA Awards ve fotoaparátech Sony 5násobným vítězem EISA Awards ve fotoaparátech
Společnost Sony je nově nejen jedničkou na poli full frame fotoaparátů v USA, ale velmi se jí dařilo i v letošní anketě EISA Awards 2018-2019. Vedle ultrazoomu získaly tituly i CSC fotoaparáty a objektivy pro ně. 
16.8.2018, aktualita, Milan Šurkala
Video: Časosběr zachycuje noční oblohu s Perseidy Video: Časosběr zachycuje noční oblohu s Perseidy
Letní noční obloha s Perseidy je pro mnoho fotografů nemalým lákadlem. Muž z Oregonu vytvořil časosběrné video, ve kterém ukazuje pohybující se hvězdy a meteorický roj, jenž křižuje jejich dráhy.
16.8.2018, aktualita, Kateřina Hoferková