www.digimanie.cz
>
>

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu
, , aktualita
Stačí pár úspěšných fotografií na internetu a hned se zvedne zájem. Toho se dočkali majitelé farmy v Ontariu. Několik virálních fotografií na Instagramu způsobilo hotovou apokalypsu a lidé sem začali jezdit po desetitisících.
reklama
Majitelé farmy Bogle Seeds s velkými poli slunečnic otevřeli svá pole 20. července fotografům pro pořizování fotografií, přičemž vybírali $7,50 za vstup. Podobnou akci měli i před třemi lety a osvědčilo se to. Letos se ale stala hotová pohroma. Několik fotografií z prvních dní se stalo velmi úspěšnými na Instagramu a lidé si tak naplánovali výlet na farmu, aby si zde rovněž pořídili podobné pěkné snímky. V sobotu 28. července už bylo jasno, že se něco děje. Od ranních hodin se v okolí začalo objevovat nebývale vysoké množství aut.
 

Příspěvek sdílený Nicole (@niccahh),

 
Mnozí později ani nezaplatili vstupné a ignorovali požadavky pořadatelů, kterých zde bylo osm. Parkoviště totiž pojalo maximálně asi jen kolem 300 aut (v minulosti bylo málokdy plné více než ze třetiny), nicméně tohoto dne se zde stály i kilometrové fronty a předpokládá se, že počet aut se pohyboval kolem 7000, počet návštěvníků už tak rostl do desetitisíců. Farmáři tak zavolali na pomoc policii, neboť někteří selfíčkáři dokonce začali být agresivní a vyhrožovali, když se je bezmocní pořadatelé snažili trochu umravnit a zabránit jim svým focením ničení polí.
 
Už ve 2 odpoledne byli nuceni příliv lidí zastavit a příjezdovou cestu k farmě úplně uzavřít. V neděli to bylo podobné a jen se snažili zabránit dalšímu vjezdu, nicméně i po několik dalších dní mnoho lidí parkuje svá auta po okolí a i přes zákazy vstupuje do polí. Marlene Bogleová, majitelka farmy, se už nechala slyšet, že slunečnice vždy milovala, ale nyní je kvůli maniakům ze sociálních sítí nemůže ani vystát. Farmu pro veřejnost už navždy uzavřeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá 1/1,8" HDR čip pro smartphony s 38 MPx Sony chystá 1/1,8" HDR čip pro smartphony s 38 MPx
Na internetu se objevil další únik od Sony. Tentokrát hovoří o snímacím čipu pro smartphony s velkou úhlopříčkou 1/1,8" a rozlišením 38 MPx. Tento čip ale bude mít Dual Bayer masku, bílé pixely a HDR z jediné expozice.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Meyer Optik Görlitz žije, objektivy z crowdfundingu ale neobdržíte Meyer Optik Görlitz žije, objektivy z crowdfundingu ale neobdržíte
Společnost net SE, vlastnící značku Meyer Optik Görlitz a další, nedávno zbankrotovala. Jméno nicméně odkoupila společnost OPC Optics, která hodlá pokračovat v produkci některých těchto objektivů. Ty zaplacené crowdfundingem ale nedostanete.
14.12.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Kipon uvádí speedboostery Baveyes pro Nikon Z a Canon RF Kipon uvádí speedboostery Baveyes pro Nikon Z a Canon RF
Bajonety Nikon Z a Canon RF se těší zájmu ze strany společnosti Kipon, která pro ně upravila nejen několik objektivů, ale přidala i tzv. speedboostery. Ty umožní montáž středoformátových objektivů se zachováním jejich charakteru.
13.12.2018, aktualita, Milan Šurkala
Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze
Egypt nyní vyšetřuje pravost nahrávky na YouTube a fotografie páru, který měl před pár týdny vylézt na Velkou pyramidu v Gíze. Vstup na ni je zakázán a mít na ní ještě sex, to už přesahuje všechny meze.
11.12.2018, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Kipon představil F2,4 objektivy pro Nikon Z a Canon RF Kipon představil F2,4 objektivy pro Nikon Z a Canon RF
Společnost Kipon je sice více známá jako výrobce redukcí na objektivy, nicméně nyní představuje i samotné objektivy. Jde o 5 nových kousků řady Elegant s dobrou světelností F2,4 pro nové full frame CSC od Canonu a Nikonu.
10.12.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář