www.digimanie.cz
>
>

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu

Selfie maniaci způsobili na slunečnicovém poli apokalypsu
, , aktualita
Stačí pár úspěšných fotografií na internetu a hned se zvedne zájem. Toho se dočkali majitelé farmy v Ontariu. Několik virálních fotografií na Instagramu způsobilo hotovou apokalypsu a lidé sem začali jezdit po desetitisících.
K oblíbeným
reklama
Majitelé farmy Bogle Seeds s velkými poli slunečnic otevřeli svá pole 20. července fotografům pro pořizování fotografií, přičemž vybírali $7,50 za vstup. Podobnou akci měli i před třemi lety a osvědčilo se to. Letos se ale stala hotová pohroma. Několik fotografií z prvních dní se stalo velmi úspěšnými na Instagramu a lidé si tak naplánovali výlet na farmu, aby si zde rovněž pořídili podobné pěkné snímky. V sobotu 28. července už bylo jasno, že se něco děje. Od ranních hodin se v okolí začalo objevovat nebývale vysoké množství aut.
 

Příspěvek sdílený Nicole (@niccahh),

 
Mnozí později ani nezaplatili vstupné a ignorovali požadavky pořadatelů, kterých zde bylo osm. Parkoviště totiž pojalo maximálně asi jen kolem 300 aut (v minulosti bylo málokdy plné více než ze třetiny), nicméně tohoto dne se zde stály i kilometrové fronty a předpokládá se, že počet aut se pohyboval kolem 7000, počet návštěvníků už tak rostl do desetitisíců. Farmáři tak zavolali na pomoc policii, neboť někteří selfíčkáři dokonce začali být agresivní a vyhrožovali, když se je bezmocní pořadatelé snažili trochu umravnit a zabránit jim svým focením ničení polí.
 
Už ve 2 odpoledne byli nuceni příliv lidí zastavit a příjezdovou cestu k farmě úplně uzavřít. V neděli to bylo podobné a jen se snažili zabránit dalšímu vjezdu, nicméně i po několik dalších dní mnoho lidí parkuje svá auta po okolí a i přes zákazy vstupuje do polí. Marlene Bogleová, majitelka farmy, se už nechala slyšet, že slunečnice vždy milovala, ale nyní je kvůli maniakům ze sociálních sítí nemůže ani vystát. Farmu pro veřejnost už navždy uzavřeli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala15 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře