www.digimanie.cz
>
>
>

Seminář Úvod do digitální fotografie

Seminář Úvod do digitální fotografie
, , aktualita
Dobré fotky nemusejí být jen dílem náhody. K tomu, abyste se vlastnoručně pořízenými obrázky mohli chlubit není potřeba mnoho: dobrý přístroj, jenž ale nemusí být drahý, a především základní penzum znalostí o fotografických technikách, kompozici obrazu a také pár šikovných triků. Jak na to vám poradíme na našem semináři.
K oblíbeným
reklama
Nahlédnout do tajů digitální fotografie, naučit se fotit s vlastním kompaktem, vyzkoušet si hned několik různých fotoaparátů nebo prodiskutovat své vlastní zkušenosti a postřehy – to vše bude možné na semináři, na který vás zve redakce internetového časopisu Digimanie a První virtuální fotoobchod spolu s partnery, kterými jsou Konica Minolta a EPSON.

Dozvíte se, jak ke své práci přistupují profesionální fotografové, a co z toho může využít každý z vás. Získáte také nejnutnější penzum fotografické teorie a všechny nabyté poznatky bude mít příležitost hned uplatnit v praxi. Naučíte se kritickému pohledu na své vlastní snímky, budete umět provést jejich jednoduchou analýzu. Vašim všetečným otázkám budou čelit profesionální fotograf i šéfredaktor Digimanie.

Seminář se koná v pátek 12. listopadu 2004 od 10 do 17 hodin v prostředí profesionálně vybaveného ateliéru společnosti Starling v Brně na Přízové 454/1 (areál Vlněny). Kurz je určen pro fotografy – začátečníky bez hlubších znalostí fotografické teorie, kteří si chtějí osvojit základní fotografické postupy a zasvěceně ovládnout kompaktní fotoaparát. Účastníci semináře dostanou knihu o digitální fotografii, CD s off-line verzí Digimanie a dárkové předměty od partnerů.

Seminář se bude zabývat:
  • rozdílem mezi klasickou a digitální fotografií
  • čeho si všímat u specifikací fotoaparátů
  • základy fotografování (základy kompozice, využití scénických režimů, nastavení clony s času)
  • fotografickými technikami a jejich praktickým využitím
  • co s nafocenými snímky (tisk, sdílení, archivace, základní úpravy)
  • rozborem referenčních snímků
  • diskuzí nad probíraným tématem

Cena: 490 Kč včetně DPH

Objednávky můžete podávat na e-mailovou adresu redakce. Po přijetí vám pošleme potvrzení s číslem účtu, kam je třeba zaslat účastnický poplatek. Počet míst je omezen.
reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala55 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři
Středozemní moře ukrývá nádherný a pestrý život, to ostatně dokazují i záběry fotografa jménem Alexander Semenov, který zveřejnil zajímavé snímky a videa pořízené hluboko pod mořskou hladinou u břehů Itálie.
19.9.2021, aktualita, Kateřina Hoferková