Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Skyla FS80 - Fotorámeček, který vám snímky naskenuje

, , Aktualita
Skyla FS80 - Fotorámeček, který vám snímky naskenuje
Skyla Memoir FS80 mezi nudné fotorámečky rozhodně nepatří. Novinka kalifornské společnosti nabízí světelný senzor pro automatické nastavení jasu displeje, 8" LCD, čtečku pěti druhů paměťových karet, dálkový ovladač a možnost přehrávání videa ve formátu MP4.
Skyla FS80 - Fotorámeček, který vám snímky naskenuje
Fotorámečky se v poslední době objevují jako houby po dešti. Naprostá většina z nich však nabídne takřka totožné funkce, tj. zobrazení fotek, jejich základní editaci a přehrávání hudby. V dnešním článku se zaměříme na fotorámeček Skyla Memoir, který dokáže papírové fotografie naskenovat a následně je uložit do paměti či na kartu.

Skyla Memoir dostal do vínku 8" displej s rozlišením 800 x 600 obrazových bodů. Kromě fotografií ve formátu JPEG a BMP (snímky ve formátu GIF, PNG či TIFF si bohužel neprohlédneme) lze přehrávat hudbu ve formátu MP3, Skyla Memoir si poradí také s videosekvencí ve formátu MP4 a MPEG1. Soubory lze uložit do 1 GB interní paměti nebo na kartu, podporovány jsou média standardu SD, MMC, xD, CF a MS Pro. Nechybí ani USB 2.0 rozhraní pro komunikaci s počítačem.




Z dalších funkcí stojí za zmínku jednoduchý kalendář a budík s možností použití MP3 skladby jako melodie. Menu fotorámečku na uživatele „mluví“ v několika světových jazycích, čeština mezi nimi však není. V balení najdeme kromě fotorámečku také držák a dálkový ovladač.

Zdroj: Skyla