Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje

Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje
, , aktualita
Vážení čtenáři, ve spolupráci s brněnskou společností ZONER software jsme pro vás připravili soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje.
K oblíbeným
reklama
Vážení čtenáři, jak mnozí z vás vědí, v Brně právě probíhají "Ohňostrojné dny" v rámci kterých máte možnost shlédnout několik různých ohňostrojů. Takováto příležitost si zaslouží pozornost ze strany Digimanie. Pro to jsme pro vás připravili soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje. Nemusí se jednat o fotografii z aktuálních brněnských slavností, jediná podmínka je, aby se jednalo o fotografii ohňostroje a ta byla pořízena digitálním fotoaparátem.
A jaké jsou další podmínky? Prakticky žádné, stačí jen zaslat soutěžní fotografii (maximálně jedna fotografie) na můj email - uzávěrka soutěže je 30.6.2003. Výsledné fotografie bude hodnotit porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER software.

A co že vlastně získá vítěz ? Profi verzi jednoho z nejlepších programů pro práci s digitálními fotografiemi Zoner Media Explorer 5.0 (jeho recenzi si můžete přečíst zde) v ceně 1450 Kč. Deset nejlepších fotografií bude také publikováno na stránkách Digimanie!
reklama
Nejnovější články
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala