Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje

Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje
, , aktualita
Vážení čtenáři, ve spolupráci s brněnskou společností ZONER software jsme pro vás připravili soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje.
K oblíbeným
reklama
Vážení čtenáři, jak mnozí z vás vědí, v Brně právě probíhají "Ohňostrojné dny" v rámci kterých máte možnost shlédnout několik různých ohňostrojů. Takováto příležitost si zaslouží pozornost ze strany Digimanie. Pro to jsme pro vás připravili soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje. Nemusí se jednat o fotografii z aktuálních brněnských slavností, jediná podmínka je, aby se jednalo o fotografii ohňostroje a ta byla pořízena digitálním fotoaparátem.
A jaké jsou další podmínky? Prakticky žádné, stačí jen zaslat soutěžní fotografii (maximálně jedna fotografie) na můj email - uzávěrka soutěže je 30.6.2003. Výsledné fotografie bude hodnotit porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER software.

A co že vlastně získá vítěz ? Profi verzi jednoho z nejlepších programů pro práci s digitálními fotografiemi Zoner Media Explorer 5.0 (jeho recenzi si můžete přečíst zde) v ceně 1450 Kč. Deset nejlepších fotografií bude také publikováno na stránkách Digimanie!
reklama
Nejnovější články
Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF
Tokina přichází s aktualizovanou verzí svého oblíbeného 11-16mm objektivu. Novinka nese název atx-i 11-16mm F2.8 CF a je lépe optimalizována nejen na pořizování fotografií, ale také natáčení videosekvencí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem
Olympus představuje nové stylové CSC v podání modelu PEN E-PL10. Tento fotoaparát podporuje natáčení UHD 4K videa, má také o 180° otočný displej pro selfie. Umí nový AP (Advanced Photo) režim pro snazší focení kreativních snímků.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
17.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Doporučené fotoaparáty: říjen 2019 Doporučené fotoaparáty: říjen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
17.10.2019, návod, Milan Šurkala56 komentářů
Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount
Nikon nás pravidelně informuje o připravovaných objektivech pro svůj nový Z-Mount a nyní už víme plány až do roku 2021. Dostane se na pevná světelná skla, zoomy, ultrazoomy a dokonce i pancake objektivy.
15.10.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů