Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje

Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje
, , článek
Vážení čtenáři, máme pro vás vyhodnocení soutěže o nejlepší fotografii ohňostroje. Z několika desítek zaslaných fotografií vybrala porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER deset nejlepších, které si dnes můžete prohlédnout.
K oblíbeným
reklama
Vážení čtenáři,

Během celého června jste nám mohli zasílat fotografie do soutěže "O nejlepší fotografii ohňostroje". Dnes vám přinášíme deset nejlepších fotografií, které vybrala porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER software s.r.o. Za společnost ZONER se hlasování účastnili: Roman Slavičínský, Jaromír Krejčí a Martin Groh a za redakci Digimanie pak David Dvořák a Štěpán Mrázek. Nyní již ale celkové pořadí prvních deseti fotografií:


1. místo - Petr Kolar
klikněte pro zvětšení2. místo - Kamil Novotný
klikněte pro zvětšení3. místo - Jiří Zahálka
klikněte pro zvětšení4. místo - Václav Křivánek
klikněte pro zvětšení5. místo - Libor Kříž
klikněte pro zvětšení6. místo - Julius Geczy
klikněte pro zvětšení7. místo - Robert Němeček
klikněte pro zvětšení8. místo - Zdeněk Morávek
klikněte pro zvětšení9. místo - Martin Zeman
klikněte pro zvětšení10. místo - Jiří Buryšek
klikněte pro zvětšení

Vítězem se stává pan Petr Kolar, který získává plnou verzi programu ZONER Media Explorer 5.0 v ceně 1 450 kč. Gratulujeme!

za redakční tým
Štěpán Mrázek
reklama
Nejnovější články
Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5 Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5
Společnost Irix přichází s novinkou do svého pomalu se rozšiřujícího portfolia objektivů pro natáčení videa. Tentokrát je tu zbrusu nový Cine 45mm T1.5 s minimálním focus breathingem i zkreslením obrazu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT
Venus Optics přichází s novým pevným objektivem pro systém Micro Four Thirds. Jde o model Laowa 17mm F/1.8 MFT a má být světelným lehce širokoúhlým objektivem. Navíc potěší velmi kompaktní stavbou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF Tokina uvádí aktualizovaný atx-i 11-16mm F2.8 CF
Tokina přichází s aktualizovanou verzí svého oblíbeného 11-16mm objektivu. Novinka nese název atx-i 11-16mm F2.8 CF a je lépe optimalizována nejen na pořizování fotografií, ale také natáčení videosekvencí.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem Olympus uvedl PEN E-PL10 s otočným displejem
Olympus představuje nové stylové CSC v podání modelu PEN E-PL10. Tento fotoaparát podporuje natáčení UHD 4K videa, má také o 180° otočný displej pro selfie. Umí nový AP (Advanced Photo) režim pro snazší focení kreativních snímků.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře