Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje

Soutěž o nejlepší fotografii ohňostroje
, , článek
Vážení čtenáři, máme pro vás vyhodnocení soutěže o nejlepší fotografii ohňostroje. Z několika desítek zaslaných fotografií vybrala porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER deset nejlepších, které si dnes můžete prohlédnout.
K oblíbeným
reklama
Vážení čtenáři,

Během celého června jste nám mohli zasílat fotografie do soutěže "O nejlepší fotografii ohňostroje". Dnes vám přinášíme deset nejlepších fotografií, které vybrala porota složená z redaktorů Digimanie a zástupců společnosti ZONER software s.r.o. Za společnost ZONER se hlasování účastnili: Roman Slavičínský, Jaromír Krejčí a Martin Groh a za redakci Digimanie pak David Dvořák a Štěpán Mrázek. Nyní již ale celkové pořadí prvních deseti fotografií:


1. místo - Petr Kolar
klikněte pro zvětšení2. místo - Kamil Novotný
klikněte pro zvětšení3. místo - Jiří Zahálka
klikněte pro zvětšení4. místo - Václav Křivánek
klikněte pro zvětšení5. místo - Libor Kříž
klikněte pro zvětšení6. místo - Julius Geczy
klikněte pro zvětšení7. místo - Robert Němeček
klikněte pro zvětšení8. místo - Zdeněk Morávek
klikněte pro zvětšení9. místo - Martin Zeman
klikněte pro zvětšení10. místo - Jiří Buryšek
klikněte pro zvětšení

Vítězem se stává pan Petr Kolar, který získává plnou verzi programu ZONER Media Explorer 5.0 v ceně 1 450 kč. Gratulujeme!

za redakční tým
Štěpán Mrázek
reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0 Canon si patentoval 2 telezoomy včetně RF 120-700mm F4.5-8.0
Canon má i s omezenou nabídkou full frame CSC fotoaparátů docela solidní úspěchy. Aby přilákal ještě více zákazníků, vyvíjí spoustu nových objektivů a v laboratořích se objevily i dva telezoomy včetně RF 120-700mm f/4.5-8.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex DxO přichází s Nik Collection 3, má nový Perspective Efex
Společnost DxO má nyní pod palcem set pluginů Nik a uvádí novou generaci Nik Collection 3. Přináší např. snazší přepínání mezi pluginy, nedestruktivní úpravy a také nový plugin Perspective Efex.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje fotoaparátů za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
3.6.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
2.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů