www.digimanie.cz
>
>
>

Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji

Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
, , aktualita
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
K oblíbeným
reklama
Společnost Panasonic chce prosadit své full frame CSC fotoaparáty Lumix S1 a S1R, proto se uchýlila k prodejní akci typu "šrotovné". Takto sice akce není oficiálně nazvána, ale jde o tento princip, kdy necháte prodejci starý fotoaparát typu CSC nebo DSLR a vy pak získáte slevu na koupi nových produktů. Fotoaparát S1 nebo S1R (jako tělo nebo jako set s 24-105mm F4 objektivem) je ale nutno si předobjednat nebo objednat do 30. dubna 2019 (předpokládané naskladnění je na konci března nebo začátku dubna). Do téhož data je nutné na prodejně odložit svůj starý fotoaparát.
 
Panasonic Lumix S1
 
Na fotoaparát nebo set fotoaparátu s objektivem pak dostanete slevu 5200 Kč. Pokud však budete chtít zakoupit další objektivy, pak na každý z nich dostanete slevu dalších 5200 Kč, přičemž je možné takto zakoupit dva různé objektivy. Celková sleva tak může dosáhnout výše až 15600 Kč. Akce nicméně probíhá jen u vybraných partnerů, kterými jsou společnosti Alza, Afoto, Syntex, FotoŠkoda, Setos, Fotolab-Cewe a Megapixel.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů