www.digimanie.cz
>
>
>

Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji

Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
, , aktualita
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
reklama
Společnost Panasonic chce prosadit své full frame CSC fotoaparáty Lumix S1 a S1R, proto se uchýlila k prodejní akci typu "šrotovné". Takto sice akce není oficiálně nazvána, ale jde o tento princip, kdy necháte prodejci starý fotoaparát typu CSC nebo DSLR a vy pak získáte slevu na koupi nových produktů. Fotoaparát S1 nebo S1R (jako tělo nebo jako set s 24-105mm F4 objektivem) je ale nutno si předobjednat nebo objednat do 30. dubna 2019 (předpokládané naskladnění je na konci března nebo začátku dubna). Do téhož data je nutné na prodejně odložit svůj starý fotoaparát.
 
Panasonic Lumix S1
 
Na fotoaparát nebo set fotoaparátu s objektivem pak dostanete slevu 5200 Kč. Pokud však budete chtít zakoupit další objektivy, pak na každý z nich dostanete slevu dalších 5200 Kč, přičemž je možné takto zakoupit dva různé objektivy. Celková sleva tak může dosáhnout výše až 15600 Kč. Akce nicméně probíhá jen u vybraných partnerů, kterými jsou společnosti Alza, Afoto, Syntex, FotoŠkoda, Setos, Fotolab-Cewe a Megapixel.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala