www.digimanie.cz
>
>
>
>

Stylové kompakty BenQ E1420 a E1430

Stylové kompakty BenQ E1420 a E1430
, , Aktualita
Na trhu stylových kompaktů se nově objeví dvojice fotoaparátů z dílen společnosti BenQ. Jde o DC E1420 a DC E1430. Oba mají 14megapixelový snímač, objektiv s 3× optickým zoomem a technologii HDR pro vyrovnanější jasy.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti BenQ jsme se dočkali dvou nových kompaktů DC E1420 a E1430. Bohužel tisková zpráva i internetové stránky společnosti o těchto modelech nepřináší mnoho informací, dokonce nejsou k dispozici ani fotografie těchto přístrojů v nějakém rozumném rozlišení. Co tedy o nových přístrojích víme?Mají 14MPx snímač a objektiv s 3× optickým zoomem. Fotoaparáty jsou schopny pořizovat HD video (1280×720 pixelů) a mají také velký 3,0" LCD displej s klasickým rozlišením 230.000 bodů (320×240 pixelů). Pro vyrovnanější jasy je zde technologie HDR. Z dalších technologií můžeme zmínit Love Portrait, Beauty Enhancer pro vyhlazení pleti, nechybí ani detekce mrknutí. Rozdíly mezi modely jsou neznámé, tisková zpráva pouze hovoří o tom, že model E1420 bude k dispozici v tmavě šedé a E1430 v modré barvě. V Evropě se začnou prodávat již v tomto září.

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem Leica uvedla M10 Monochrom s novým 40MPx čipem
Společnost Leica uvedla na trh nový dálkoměrný fotoaparát M10 Monochrom, který je docela zajímavý. Má monochromatický snímač bez Bayerovy masky, jehož rozlišení bylo zvýšeno na 40 megapixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček
Nový CSC fotoaparát Fujifilm X-Pro3 má patrně nemalý problém. Stále větší množství uživatelů si totiž stěžuje na problematické chování elektronického hledáčku, jehož jas není konzistentní a přeskakuje.
19.1.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z
Techart představil další zajímavý adaptér. Tentokrát jde o model TZC-01, který je určen pro fotoaparáty Nikon Z a umožňuje použití objektivů Canon EF. Navíc podporuje kompletní komunikaci s tělem, tedy i stabilizaci, autofokus a další.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář