Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Svatební fotky s šílenými retušemi očí rozesmály nejen nevěstu

, , aktualita
Svatební fotky s šílenými retušemi očí rozesmály nejen nevěstu
Na svatební fotografie je dobré najmout si skutečného profesionála. Jinak se to totiž může hodně projevit na kvalitě snímků, o čemž se přesvědčila Anaya Ramos-Bridgeford. Když uviděla šílené retuše mrkajících očí na fotce, nestačila se divit.
Svatební fotky s šílenými retušemi očí rozesmály nejen nevěstu
Svatební fotografie je velmi náročná disciplína. Na mnoho situací je jen jeden pokus a jde o zvěčnění zážitků, které by měly být zachyceny opravdu správně. Nevěsta Anaya Ramos-Bridgeford z Pensylvánie se však nestačila divit, když uviděla snímky ze své svatby. Možná i ke svému vlastnímu překvapení to naštěstí vzala s humorem a prý se ještě druhý den smála. A není se moc čemu divit, některé retuše na snímcích jsou opravdu šílené, a to doslova.
 
Svatební foto s šílenými retušemi
zdroj: Facebook
 
Fotograf pořídil spoustu snímků s bleskem a jak není až tak neobvyklé, na mnoha z nich byli lidé vyfoceni se zavřenýma nebo červenýma očima. Fotografie tak outsourcoval a poslal jiné firmě pro retušování. Výsledky jsou u některých snímků opravdu tristní. Ostatně posuďte sami na dalších snímcích, které Anaya zveřejnila na Facebooku. Fotograf údajně žádá firmu o vrácení peněz za nekvalitní práci, nicméně i tak má sám máslo na hlavě, měl si toto lépe ohlídat. I všeobecně jeho snímky zrovna nevynikají kvalitou, kterou bychom očekávali od svatebního fotografa.