www.digimanie.cz
>
>

Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky

Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky
, , aktualita
Dnes má skoro každý smartphone a používá jej k záznamu spousty situací. V poslední době to jsou často i svatby. Svatební fotografce Hannah Stanley se to ale nelíbí, občas jí náruživí fotografové kazí fotky.
K oblíbeným
reklama
Svatební fotografka Hannah Stanley rozhodně není nadšená z dnešní doby, kdy každý fotí na telefon, a to často neuváženě. Mnozí horliví hosté na svatbě totiž fotí ostošest a výrazně komplikují práci profesionálům, jak se to stalo i Hannah. Ta ve vrcholném momentu svatby v hledáčku vedle otce nevěsty a samotné nevěsty uviděla i iPhone jednoho z hostů. S příhodou se svěřila na Facebooku a příspěvek se velmi rychle stal virálním (nyní má 175 tisíc sdílení).
 
Svatební fotografie zkažená telefonem
 
V překladu do češtiny napsala ve svém příspěvku následující: “Dívce s iPhonem. Nejenže jsi mi zkazila fotku, ale zkazila jsi i moment ženichovi, nevěstě a jejímu otci. Co chceš dělat s tou fotkou? Jako vážně. Vytiskneš si ji? Někam ji uložíš? Budeš se na ni dívat každý den? Ne, nebudeš. Nevěsta se ale na fotografii bude dívat často a bude jí připomínat den, kdy s ní její otec šel uličkou v její svatební den. Místo toho jsi mi vlezla do záběru a zkazila fotografii, přičemž jsi vyfotila fotku, kterou nikdy nebudeš používat. Hosté, prosím vás, nesledujte svatbu přes obrazovky vašich telefonů, vypněte je a užijte si to. Jste pro ženicha a nevěstu důležití, jinak byste tu nebyli. Tak mě nechte dělat moji práci a vy si v klidu užijte ceremonii, která se stane jen jednou za život." Fotografce se nakonec naštěstí povedlo pořídit i fotografii bez telefonu v záběru.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře