www.digimanie.cz
>
>

Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky

Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky
, , aktualita
Dnes má skoro každý smartphone a používá jej k záznamu spousty situací. V poslední době to jsou často i svatby. Svatební fotografce Hannah Stanley se to ale nelíbí, občas jí náruživí fotografové kazí fotky.
K oblíbeným
reklama
Svatební fotografka Hannah Stanley rozhodně není nadšená z dnešní doby, kdy každý fotí na telefon, a to často neuváženě. Mnozí horliví hosté na svatbě totiž fotí ostošest a výrazně komplikují práci profesionálům, jak se to stalo i Hannah. Ta ve vrcholném momentu svatby v hledáčku vedle otce nevěsty a samotné nevěsty uviděla i iPhone jednoho z hostů. S příhodou se svěřila na Facebooku a příspěvek se velmi rychle stal virálním (nyní má 175 tisíc sdílení).
 
Svatební fotografie zkažená telefonem
 
V překladu do češtiny napsala ve svém příspěvku následující: “Dívce s iPhonem. Nejenže jsi mi zkazila fotku, ale zkazila jsi i moment ženichovi, nevěstě a jejímu otci. Co chceš dělat s tou fotkou? Jako vážně. Vytiskneš si ji? Někam ji uložíš? Budeš se na ni dívat každý den? Ne, nebudeš. Nevěsta se ale na fotografii bude dívat často a bude jí připomínat den, kdy s ní její otec šel uličkou v její svatební den. Místo toho jsi mi vlezla do záběru a zkazila fotografii, přičemž jsi vyfotila fotku, kterou nikdy nebudeš používat. Hosté, prosím vás, nesledujte svatbu přes obrazovky vašich telefonů, vypněte je a užijte si to. Jste pro ženicha a nevěstu důležití, jinak byste tu nebyli. Tak mě nechte dělat moji práci a vy si v klidu užijte ceremonii, která se stane jen jednou za život." Fotografce se nakonec naštěstí povedlo pořídit i fotografii bez telefonu v záběru.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře