www.digimanie.cz
>
>

Svatební fotografka chytila COVID-19 poté, co ji ženich zamlčel, že je pozitivní

Svatební fotografka chytila COVID-19 poté, co ji ženich zamlčel, že je pozitivní
, , aktualita
Koronavirová pandemie má dopady na mnoho záležitostí našich životů. Jedním z nich jsou i svatby, které mnohdy kvůli opatřením už nejsou to, co bývaly. V Texasu ale uspořádali svatbu i přesto, že měl ženich prokázanou nákazu koronavirem.
K oblíbeným
reklama
Kdybyste fotili svatbu a dozvěděli se, že má ženich COVID-19, co byste udělali?
V anketě šlo hlasovat od 17.12.2020 do 31.12.2020. Počet hlasujících: 10
Pokračoval(a) bych v práci 30 % 30% Nevím 0 % Také bych okamžitě zmizel(a) 70 % 70%
COVID-19 stále nepolevuje a ačkoli se v těchto dnech začíná očkovat prvními vakcínami, je potřeba si i nadále dávat pozor. To moc neplatilo o jedné svatbě v Texasu, kde se svatební fotografka nakazila koronavirem od ženicha. Ten se sice o pozitivním výsledku testu dozvěděl o den dříve, přesto se to fotografka dozvěděla až v průběhu svatby. Ceremonie byla bez roušek a vše začalo vyplývat na povrch až poté, co nevěsta fotografce děkovala, že přišla "navzdory tomu, co se děje s jejím mužem".
 
Svatba
ilustrační foto, autor: Joshua Skaroff [CC BY-ND 2.0], přes Flickr
 
Fotografka se tedy otázala, co že se to děje s jejím mužem. Nakonec se nevěsta přiznala, že byl den předtím testován s pozitivním výsledkem na COVID-19, ale protože neměl žádné příznaky, vše považovali za vyřešené a svatbu uskutečnili. Fotografka na informaci reagovala tak, že opustila svatbu, což mnozí na svatbě považovali za "sobecké a nejvíce neprofesionální chování, které kdy v životě viděli". Když odvětila, že má doma tři děti, a co by se stalo, kdyby kvůli nim zemřeli, tak nevěsta reagovala, že "sice rozumí, ale že je to přeci její svatební den".
 
Zatímco ženich ani nevěsta pak žádné problémy s nemocí neměli, fotografka onemocněla a byla také testována s pozitivním výsledkem. Otázkou nicméně je, zda měla fotografka celou dobu roušku (a zda vůbec). Co byste na jejím místě dělali vy?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů