Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně
Registrace: 31.3.2010
Komentářů: 23, score 0.6 | TV Freak: 98/1.1 | Svět hardware: 27/0.9 | Svět audia: 2/2.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 16.3.2015 s hodnocením +4:
V 90 tých letech jsem natočil několik svateb na video SVHS. Rychle jsem zjistil, že dotyčné nezajímá ani tolik kvalita obrazu, ale HLAVNĚ jaký záběr je jeho samotného. Díky digitalizaci je nyní vše jinak. Stovky záběrů, snad některý je lepší a mám se čím chlubit. Dříve na kinofilm 36 foto, barevný negativ cca 120 Kčs ­( v přepočtu nyní by stál téměř tisíc korun ­), to jsem si musil sakra rozmýšlet kdy zmáčknu spoušť. Na dovolené v cizině o koupi negativu ani nápad. Jsem názoru ­- méně je více. Nyní se snažím z počítače co nejvíce foto odstranit...
Komentář z 18.11.2011 s hodnocením +2:
Také jsem fotil na Flexaret a jiné kinofilmy. Také jsem vlastnil Felicii. Vzpomínka, tehdy jízda přes Karlův most,a dále Nerudovkou. Do vrchu na dvojku, z výfuku krásnný zvuk ­( dvoukarburátová ­). Jedny pro mne z nej ČB snímky pražský hrad v nočním podání. Fotky na tehdejší dobu poměrně drahé, muselo se víc přemýšlet. ČB jsem vyvolával a zpracovával sám.
Komentář z 4.8.2011 s hodnocením +2:
Vážený pane. Můj komentář se týká současnosti. Nějaká Amerika má určitě své výhody, stejně málo lidí se tam stěhuje. Kamenný obchod v současné době s ohledem na rizika tam raději nenakupuje a u nás ceny ve velkoobchodě jsou výrazně vyšší, tudíž zákonitě musí být tomu i u prodejce. Znám případ, levná nabídka, platba předem, zboží nedodáno ­- suďte se. Dále, přijde zák., projeví o zboží zájem, objednám a on již nepřijde? co se zbožím? ­( ostatně jste se o podobných podrazech i zde mohl dočíst ­). Lidé již nejsou férový a pochybuji že ještě kdy budou. Že mládí je technicky díky nynějším možnostem dále je samozřejmé, žel má to i záporné stránky viz mobil, umí vše, jenom né zvukovou kvalitu. Každé dva roky 10 000vá výměna. Ano, počítač sestaví, naučí se na něm téměř vše, na bezpečnostní předpisy již nemá čas. Servis: udělal jsem chybu, koupil sekačku přes inter. Nevydržela 20hod. provozu a nyní nastávají komplikace i ČR.Jak dlouho čekat na vyřízení,poštovné atd. Prakticky jsem nic neušetřil. Dále, víte že ČR má více jak 2 800 000 důchodců? ­( je mi 77 a nyní jsem skončil se servisem jako TV opravář ­). Doporučíte mi korespondenci s Amerikou? Chodí za mnou lidé bezradní ze zbožím z Ameriky jak dál 120V­/60Hz NTSC, PAl, dříve ještě SECAM. Japonsko 120V i 220V. Seznáváte, mluvím hlavně o elektronice. Dobrý řezník vyrobí ze 100kg masa 80kg šunky jsou i tací kteří umí ze 100kg vyrobit 200kg ­" taky šunky­".

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.8.2011 s hodnocením -3:
MP3 je na zkažení sluchu. 5hod týdně, po pěti letech trvalá ztráta sluchu, EU na toto upozorňuje, bohužel podobně jako s kouřením je bezmocná. Prodavač má povinnost na toto upozornit, Znáte takového? A babičky dělají vnoučatům radost!!!! Poslouchat hudbu s MP3??? To nemyslíte vážně... Stále stejný kravál bez dynamiky. ­" HUDBĚ DUM DUM vyhovující.
Komentář z 10.8.2011 s hodnocením 0:
Dopručuji...článek v testovacím časopise dTest nadpis LED technologie ­- zázrak se nekoná. Umíte číst mezi řádky? VÝSTIŽNĚJI to napsat bez rizika soudních procesů nelze.
Komentář z 10.8.2011 s hodnocením 0:
Běžné TRINITRON obrazovky mají malou rozlišovací schopnost v hor. směru,,zřetelně to bylo vidět v normě D ­( 6 Mhz ­). Barevně nic moc, luminifory nepřerušovaně ­- pouze svisle, tudíž nešel nastavit ČB obraz, ten mírně do červena. Tudíž, neměl jsem správně nastaven ČB obraz, v důsledku nebyly ani věrné barvy ­( červená se jevila slabší ­). Neznám profesionální TRINITRON obrazovky, není to spotřební kategorie. Obrazovka in line má barvy svisle prostřídané. Ještě se vrátím na svůj původní dotaz: kolik lidí zde zůčastněných používá statisícové monitory? Stejně jako statisícové foto. ­( mám CANON 450D který považuji za vyšší střední třídu ­). K němu ve stejné třídě Plazmu, kterou lze barevně doseřizovat v ČB ,barvách a gamma. V porovnání vedle sebe ŽÁDNÉ LCD ve stejné cenové kategorii na Plazmu barevně ­( krom jiného ­) nemá.