www.digimanie.cz
>
>

The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy

The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy
, , aktualita
Rakouská firma The Heat Company už dávno nevyrábí rukavice jen pro armádu. Roky je nabízí i běžným lidem pro outdoorové nasazení a přidala i rukavice pro fotografy. Ti mohou využít hned několik modelů.
K oblíbeným
reklama
Focení v mrazivých podmínkách není pohodlné. Bez rukavic rychle zebou prsty a v rukavicích se zas fotoaparát často špatně ovládá. Společnost The Heat Company se snaží tyto problémy vyřešit svou řadou rukavic optimalizovanou pro potřeby fotografů.
 
Heat Company
 
Základem je řada nepříliš tlustých rukavic Liner. Nyní obsahuje 9 modelů a slouží k pohodlnému ovládání fotoaparátů včetně dotykových displejů díky dotykovým vrstvám na konečcích prstů. Můžete je použít samostatně, ale dají se kombinovat i s dalšími produkty.
 
Heat Company Liner
 
Druhou vrstvou může být Shell. Tu lze navléct na Liner a zvýšit tak tepelnou ochranu, která by jen se základní vrstvou nemusela být v extrémních podmínkách dostatečná. Pro focení pak stačí použít zip, odjistit části pro prsty a palec, takže ačkoli máte nasazeny obě rukavice, fotoaparát už můžete ovládat prsty chráněnými v první vrstvě Liner. Prsty jsou tedy zvlášť.
 
Heat Company Shell
 
Toto vše můžete ještě chránit třetí vrstvou Polar Hood. Rukavice má 144 gramů, je odolná vůči větru a vodě, silikonová vrstva pak vylepšuje jistotu úchopu (nemusí být použity zrovna pro focení, to už bude lepší si je sundat). 
 
Heat Company Polar Hood
 
The Heat Company nabízí i další řešení jako Heat 3 Smart a Heat 3 Smart Pro, které jsou v podstatě rukavicí Liner a Shell sešitou dohromady. Přesto by kombinace rukavic zvlášť měla být teplejší než Heat 3 Smart.
 
Heat Company Heat 3 Smart
 
Zajímavostí jsou např. magnety, aby odkryté části Shellu neplandaly, obsahují dokonce kapsu pro uložení paměťové karty. Heat 3 Smart vyjde na 173 USD, řada Liner na 28 až 68 USD dle modelu, Shell na 161 USD a Polar Hood na 70 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů