www.digimanie.cz
>
>

The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy

The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy
, , aktualita
Rakouská firma The Heat Company už dávno nevyrábí rukavice jen pro armádu. Roky je nabízí i běžným lidem pro outdoorové nasazení a přidala i rukavice pro fotografy. Ti mohou využít hned několik modelů.
K oblíbeným
reklama
Focení v mrazivých podmínkách není pohodlné. Bez rukavic rychle zebou prsty a v rukavicích se zas fotoaparát často špatně ovládá. Společnost The Heat Company se snaží tyto problémy vyřešit svou řadou rukavic optimalizovanou pro potřeby fotografů.
 
Heat Company
 
Základem je řada nepříliš tlustých rukavic Liner. Nyní obsahuje 9 modelů a slouží k pohodlnému ovládání fotoaparátů včetně dotykových displejů díky dotykovým vrstvám na konečcích prstů. Můžete je použít samostatně, ale dají se kombinovat i s dalšími produkty.
 
Heat Company Liner
 
Druhou vrstvou může být Shell. Tu lze navléct na Liner a zvýšit tak tepelnou ochranu, která by jen se základní vrstvou nemusela být v extrémních podmínkách dostatečná. Pro focení pak stačí použít zip, odjistit části pro prsty a palec, takže ačkoli máte nasazeny obě rukavice, fotoaparát už můžete ovládat prsty chráněnými v první vrstvě Liner. Prsty jsou tedy zvlášť.
 
Heat Company Shell
 
Toto vše můžete ještě chránit třetí vrstvou Polar Hood. Rukavice má 144 gramů, je odolná vůči větru a vodě, silikonová vrstva pak vylepšuje jistotu úchopu (nemusí být použity zrovna pro focení, to už bude lepší si je sundat). 
 
Heat Company Polar Hood
 
The Heat Company nabízí i další řešení jako Heat 3 Smart a Heat 3 Smart Pro, které jsou v podstatě rukavicí Liner a Shell sešitou dohromady. Přesto by kombinace rukavic zvlášť měla být teplejší než Heat 3 Smart.
 
Heat Company Heat 3 Smart
 
Zajímavostí jsou např. magnety, aby odkryté části Shellu neplandaly, obsahují dokonce kapsu pro uložení paměťové karty. Heat 3 Smart vyjde na 173 USD, řada Liner na 28 až 68 USD dle modelu, Shell na 161 USD a Polar Hood na 70 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon zavírá čínskou továrnu ve městě Ču-chaj Canon zavírá čínskou továrnu ve městě Ču-chaj
Čipová krize i zmenšený zájem o fotografickou techniku stojí za rozhodnutím společnosti Canon zavřít svou továrnu na jihu Číny ve městě Ču-chaj. Ta se věnovala např. výrobě fotoaparátů nebo objektivů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 C přináší 8K 60p i aktivní chlazení Canon EOS R5 C přináší 8K 60p i aktivní chlazení
Canon uvedl nový hybridní fotoaparát, resp. kameru, EOS R5 C. Vychází z fotoaparátu EOS R5, je však ještě více optimalizován na video a zvládne např. 8K při 60 fps v RAWu. Chybět nebude ani aktivní chlazení.
20.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Nikkor Z 400mm f/2.8 TC VR S dostává integrovaný telekonvertor Nikkor Z 400mm f/2.8 TC VR S dostává integrovaný telekonvertor
Nikon dnes uvedl nový teleobjektiv Nikkor Z 400mm f/2.8 TC VR S. Ten je zajímavý především integrací 1,4× telekonvertoru, který z objektivu 400mm F2.8 snadno udělá 560mm F4. Novinkou je povrchová úprava Meso Amorphous Coat.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Vysokorychlostní kamera Phantom S991 zvládne 4K při 937 fps Vysokorychlostní kamera Phantom S991 zvládne 4K při 937 fps
Společnost Vision Research uvádí další novou vysokorychlostní kameru Phantom S991. Nepůjde tradičně o nic lidového, ale o profesionální kameru. 4K video zvládá natáčet rychlostí 937 fps při 8 bitech.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Levné objektivy Rockstar: pancake 10mm F8 a standardní 27mm F2.8 Levné objektivy Rockstar: pancake 10mm F8 a standardní 27mm F2.8
Dalším čínským výrobcem objektivů je Rockstar. Ten přichází se dvěma velmi kompaktními novinkami. Jednou je pancake rybí oko 10mm f/8, druhým pak standardní objektiv 27mm f/2.8. Oba jsou určeny pro CSC.
17.1.2022, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře