www.digimanie.cz
>
>
>

Tip Digimanie: Cílová stanice Island

Tip Digimanie: Cílová stanice Island
, , aktualita
Přemýšleli jste někdy, jaké je to žít v "Zemi ohně a ledu?" Ano, řeč je o ostrově Island, kde si může každý z návštěvníků být jist, že na oba tyto mocné živly narazí téměř na každém kroku. Island mimoto překypuje nespočtem nádherných sopek, gejzírů, termálních pramenů a dokonce i ledovců.
K oblíbeným
reklama
Nedávno jsme vás informovali o pokračování dříve započaté série tipů na tématicky něčím zajímavé nekomerční weby v podobě pátečních upoutávek. Dnes přinášíme první vlaštovku: www.destination-iceland.com

Protože se teď naše středeční články v podání Romana Pihana nesou ve znamení cestopisů z Islandu, bylo zřejmé, na co bychom se mohli zaměřit i v našem prvním tipu. Přinášíme tak upoutávku na web obsahující celou řadu povedených fotografií pouze z Islandu, díky nimž se budete moci podívat i na místa, která Roman Pihan při svých toulkách nenavštívil.

Pro ilustraci pár fotografií z odkazovaného webu, které by vás mohly navnadit:
Máte vlastní tip na tématicky něčím zajímavý web, o který byste se rádi podělili i s ostatními? Pokud ano, informujte nás o něm pomocí boxíku „Informativní sdělení redakci“ v dolní části pravého sloupce.
reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala55 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři
Středozemní moře ukrývá nádherný a pestrý život, to ostatně dokazují i záběry fotografa jménem Alexander Semenov, který zveřejnil zajímavé snímky a videa pořízené hluboko pod mořskou hladinou u břehů Itálie.
19.9.2021, aktualita, Kateřina Hoferková