Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně
Registrace: 19.10.2008
Komentářů: 81, score 0.9 | Svět hardware: 74/0.4 | TV Freak: 29/1.0 | Svět mobilně: 3/-1.0 | Svět audia: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.1.2018 s hodnocením +2:
Darktable jsem měl poprvé v Ubuntu , později v Mintu a teprve se s ním učím , ale je dobrý. Verzi pro ­"w­" jsem ještě nezkoušel , každpádně je to pro amatéra který rád fotí lepší řešení než nějaké předplatné.Něco jiného je koupit si dobrý program a mít jej , případně si doplatit za aktualizaci a něco jiného je vyhazovat peníze oknem. Toť můj názor.
Komentář z 1.1.2018 s hodnocením +1:
Pokud vyhovuje a pod současným os funguje tak je to asi nejlepší řešení. Taky mám koupené prg.jak pro úpravu videa tak i foto a pokud časem bude verze os který tyto mé programy nebude podporovat tak budu mít prostě třeba železo bez internetu se starým os ale ty programy si zachovám protože mi to takhle vyhovuje.
Komentář z 16.10.2016 s hodnocením +1:
Já zase od té doby co jsem si koupil Epson L210 tisknu konečně všechno co potřebuji . O neznačkovém inkoustu neuvažuji vzhledem k cenám originálních inkoustů od Epsonu a papíry kupuji většinou náhodně.Občas něco v Makru , ale nyní mám Agfa Photo Glosy A4 50 listů 210g­/m2 a Agfa Photo Premium Glosy A4 50 listů 240g­/m2 obojí jsem náhodně koupil v hypermarketu Albert na začátku školního roku po 99,­- czk , tj. 2kč ­/ A4 . Zatím jsem je jen vyzkoušel a jsem spokojený .Nejdříve jsem koupil tu dvěstěčtyřicítku a když jsem zjistil že je dobrá chtěl jsem koupit ještě jedno balení a už měli jen tu dvěstědesítku , ale je taky dobrá.Co se týče Epsonu L210 jsem rád že jsem se rozhodl si ji koupit. První podnět byl tady od p.Milana. Ono kdysi moje první tiskárna byla Epson a já s ní byl opravdu spokojený jenže časem jsem si do ní už neuměl koupit nebo jsem byl líný si sehnat kazety , bylo jednodušší si koupit něco nového i s kazetami.Tak jsem prošel několik inkoustovek HP .Teď když jsem se vrátil před časem k Epsaonu tak jsem si uvědomil že všechno co mi bylo na mé první tiskárně sympatické je i na této včetně rychlé a nekomplikované instalace.Instalovat HP je ­"zážitek­" na dost dlouho a já který instaluji docela často ­- děkuji nechci i když poslední dobou mám bitové kopie takže se tím věc zjednodušuje ale přece.Ono celkově HP věci = komplkovaný zdlouhavý SW včetně mých notebooku které jsou jinak dobré , ale ty instalace ovladačů ­- to chce trpělivost často.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 15.4.2011 s hodnocením -1:
Asi mým sdělením radost odborníkům moc neudělám, ale Nikony jsou prostě fotoaparáty které nefotí.Tedy s vyjímkou zrcadlovek.Nikon a Olympus nic moc.Canon je značka která umí.Zítra se mrknu na rušnou třídu a vyzkouším můj Kodak Z1015 is jsem ale už předem přesvědčený že bude ostřit stejně jako ten Canon.Canon , Kodak , Fujifilm , Panasonic ,Sony je redukce obvyklých značek do kterých bych investoval.Přijde na to co potřebuji a očekávám, podle toho zvolím model.Sám preferuji Kodak, Canon a v případě Fujifilmu bych musel více zkoušet před koupi.